Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erőst elpuskáztam? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erőst elpuskáztam? Miért érzem magam bunkónak?

Figyelt kérdés

a tegnap volt egy buli és megtetszett egy lány...semmit nem tudtam róla. A buli folyamán közelebb kerültünk, éreztem, hogy én is bejövök a lánynak. Meg is hívtam egy italra, de nem akartam egyből lerohanni a csókkal. Eddig oké is volt, fülig mosoly voltam, míg oda nem jött egy pasi és egy kicsit táncolt a lánnyal, oszt lesmárolta. A lány se ellenkezett. Nem is kell mondjam, hogy milyen bunkónak éreztem magam. Amúgy az az est folyamán még vagy ketten lesmárolták.

Már kiment a divatból az ismerkedés...esetleg legalább egy Helló...hogy hívnak? Nem akarom nagyapáink stílusát hirdetni, csak fel akarok világosodni. Én elfogadom ezt a Jó a csöcsöd!! Kő cola stílust is.


20 fiú


2010. ápr. 21. 19:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

20.50 vok

Eszembe jutott egy konkrétan idevágó szitu,ami pár éve történt velem.

Lementem egy pubba iszogattam,nézelődtem.Egy csinos kicsaj szemezni kezdett velem,majd odajött tüzet kérni:).Dumálgattunk,meghívtam egy piára,majd közli,hogy mindjárt jön várjam meg a bárpúlt végénél.

Hamar kiderűlt számomra,hogy szamarat csinált belőlem.Rajtam kívűl 3 másik srác is őrá várt:D.Jót nevettünk rajta,de égő is volt.És akkor elkezte a szokásos műsort.Kihívó tánc,barátnővel csók.

Akkor döntöttem el,hogy nem fogok veszíteni.A három srácot elkezdtem oltogatni,hogy nagyon égő csaj menjünk innen.Az egyikük kitartónak bizonyúlt,mert csinos lány volt,de végűl őt is meggyőztem,hogy hadjuk ott.Elment én persze ott maradtam és némi rábeszéléssel ugyan,de hazahoztam a lány magamhoz.A mai napig szívesen emlékszem vissza rá.

Remélem segített valamennyit.

2010. ápr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!