Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mást hogy vert át az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást hogy vert át az első nagy szerelme és hogyan dolgozta fel? 23l

Figyelt kérdés
23 évesen beleszerettem nagyon valakibe,azt mondta hogy ő is szerelmes belém,3 hónap járás után lefeküdtünk párszor. Utána közölte hogy mégsem szeret engem és nem akar làtni többet. Tudom naív voltam s most rettenetesen szenvedek...
2016. szept. 3. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Engem még sosem vertek át.


25F

2016. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első nagy szerelmemnek én is csak szexre kellettem volna.

Azért nem akart többet mint később megtudtam mert még az exét siratta. Én csak felejtésre kellettem volna.

Szerencsére hamar észrevettem ezt és nem feküdtem le vele.

Nem tetszett neki. Értetlenkedett. :D

Volt a pofájàn bőr (bocsánat az alpári stílusért) ezt mondani nekem, hogy "Eddig akárkit megkaptam akit akartam kivéve téged".


Kb. 2-3 év kellett a felejtéshez.

Azóta se beszélünk.

2016. szept. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vert át, csak hirtelen egyik napról a másikra szakított velem. Őszinte volt a szakítás pillanatában, csak a jelek szerint már egy ideje nem volt szerelmes, de erről természetesen nem szólt, nem jelezte, hogy bármi probléma lenne, megjátszotta magát mintha minden tökéletes lenne- és én meg naivan elhittem neki, talán nehezebb lett volna megtévesztenie, ha nem vakít el a rózsaszín köd. Ha ezt vehetjük átverésnek... Ahhoz képest, hogy csak 7 hónapot voltunk együtt, kellett vagy másfél-két év a teljes felejtéshez.
2016. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Állandóan azzal vádolt, hogy megcsalom, a féltékenységi rohamai az őrületbe kergettek. Ez is ahhoz vezetett, hogy 4 év után szakítottunk. Rá másnapra összejött azzal a lánnyal, akivel már egy ideje csalt.

Én a kapcsolatban kb. fél évet szenvedtem, meg még szakítás után egy keveset, sikerült feldolgozni és továbblépni. A probléma csak ott van, hogy egy közeli rokonom állandóan felhozza témának, pedig évek teltek már el.

22L

2016. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Felejtésre kellettem neki, meg más lányok is:)

Azóta is próbál velem haverkodni, amit úgy tesz, hogy ócsárolja a mostani barátomat.

Szánalmas, egész tavaly nyáron sírattam.

18L

2016. szept. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!