Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj ennyire "elveszíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj ennyire "elveszíteni" valakit (mint barátot? )

Figyelt kérdés

lehet, hogy nem jó kategória.


Pasi vagyok. Volt egy "randim", egyszer odébb kellett rakjam rossz idő miatt, erre a csaj kicsit kifakadt, hogy őt már sokan átverték, és most is ezt érzi. Innentől kicsit megijedtem, hogy nem ilyen lányt keresek. Végül sikerült, de annyira nem tette magát oda, nem kereste a szemkontaktust, gyakran nézett a távolba, gondolkozva. Kicsit túlsúlyos is, nah gondoltam nem is lesz folytatás.


Utána még beszélgettünk, jól érezte magát, de sosem volt rám ideje. Le is mondtam róla, nem irogattam neki. Viszont múlthéttől "kapcsolatban" lett. Akárhogy nézzük, szarul esett nekem. Hiába győzködöm magam, hogy nem ő az igazi, jó mondjuk esélyt adtam volna attól függően, hogy alakul a második. Mégis, miért fáj nekem, hogy nem látom többet?


2016. szept. 5. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Irigy vagy mert ő azóta megtalálta a párját, te pedig nem. Ha tényleg érdekelt volna, akkor keresed, nem érdekelt, nem kerested. Amúgy azt nem értem, hogy milyen barátságról beszélsz? Barátok lettetek úgy, hogy nem beszéltetek? Meg most ha még azok is lennétek, barátságnak mi köze van ahhoz, hogy kapcsolatban van?
2016. szept. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de, kerestem, nem mindennap, de irtam neki sokat.
2016. szept. 5. 16:11
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem csak arról van szó, hogy az egodnak nem tetszik hogy összejött valakivel.
2016. szept. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!