Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi meddig engednétek bele egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi meddig engednétek bele egy párkapcsolatba egy barátot? 20L

Figyelt kérdés
Mostanában randizok egy fiúval, aki nagyon tetszik és összejönnék vele, beszélgettünk erről. Van egy legjobb barátja, aki lány, és megkérdezte, hogy ez zavarna-e engem. Mondtam, hogy nem. Nagyon közvetlen a viszonyuk, és azt is megkérdezte a srác, hogy mi az a határ, ami már sok lenne nekem. Ő közvetlen a lányokhoz, de szeretne odafigyelni arra, ami jó nekem. De nem tudom mit válaszoljak, mert még tapasztalatlan vagyok. Mit tanácsoltok? Nektek mi az, amikor már túl benne van egy harmadik személy is a kapcsolatban?
2016. jan. 15. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
ne legyen ő fontosabb mint te!
2016. jan. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék neki, ha állandóan chatelnének és találkozgatnának. Ha olykor összefutnak vagy beszélnek OK, de ha nagyon jóban vannak engem az zavarna. Nem ártana kiderítened miért ennyire közel álló hozzá a lány, a múltban esetleg jártak? Vagy valaki akart a másikkal....?
2016. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem volt köztük semmi a múltban, azért ilyen közelállóak, mert már régóta ismerik egymást.
2016. jan. 15. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!