Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy szép legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy szép legyen a bőröm?

Figyelt kérdés

Mit tegyek, hogy szép legyen a bőröm?

A mellemen kis miteszerszerűgek vannak. és néha pattanássá vállnak ha kinyomom őket pedig sokáig ragyás lesz. mit tegyek? használtam már rá egykér szérumot! segítsetek. anemi szervemen is borotválás után kipattogzódik. mit tegyek?


2010. ápr. 21. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
a nemiszerven vszínű szőrbenövés van. Am radírozd a mellednél meg szivaccsal dörzsölgesd.szebb lesz
2010. ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A pattanások: nagyon nagyon fontos a megfelelő mennyiségű napi folyadék bevitel...ez kb napi 1,5-2 liter.

A táplálkozás is nagyon fontos, lehetőleg minden nap egyél sok nyers zöldséget és gyümölcsöt, és kerüld a túl fűszeres, zsíros, nehéz ételeket! Hidd el...legjobban belülről lehet "ápolni" a bőrt;)


Ami meg a nemi szervedet illeti...az nem pattanás...a szőrtüszők begyulladnak..., sajnos nekem is:S én szőrrel megegyező irányba szoktam borotválni ott lent, és így nem gyullad be, na meg fontos testápolóval bekenni, hogy megnyugtassa a bőrt;)


Egyébként ha nagyon durván pattanásos vagy, akkor érdemes kivizsgáltatni magad, nem áll-e valami betegség a háttérben...előfordulhat, tudniillik...

De ha jól táplálkozol és nincs semmi betegséged, és így is sok a pattanás...keress fel egy bőrgyógyászt, ő majd felír neked egy gyógyszert vagy krémeke, vagy mindkettőt és azt kell kb 1 évig szedned, alkalmaznod és akkor szép lesz a bőröd:)


Remélem, segítettem:)

2010. ápr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*szőrnövekedéssel megegyező irányba
2010. ápr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!