Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez zaklatásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez zaklatásnak minősül?

Figyelt kérdés
Nem is tudom hogy írjam le.Ismerek egy idős férfit aki időnként amikor csak tud "bepróbálkozik" más nőknél úgy hogy felesége gyerekei és unokái is vannak.Egy szóval népes családja.Eddig nem hallottam róla durva dolgokat de amikor csak nő közelében van és ha alkalma van rá taperol smacizni próbál ...És teljesen mindegy neki hogy 20 vagy 50 évvel fiatalabb az illető.A pasas egyébként normális hétköznapi embernek tűnik de ez a hajlama elég aggasztó nála.Szerintetek otthon is ezt műveli ha a felesége nincs ott mondjuk a menyével ne adj isten az unokáival?Szerintetek normális ez??
2010. ápr. 21. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:

sok ilyen ffi van, pláne 50 fölött.(nem akarok megbántani senkit)

"szerintetek normáááállis ez??" kérdésre a válaszom.

lehet annak nevezni, mert ez nekik teljesen természetes. az unokáival gondolom azért nem csinálja. a menyének elképzelhetőnek tartom,hogy "beszólogat" mi van abban? a legtöbb ffi ilyen.

ha nem tapiz, mint az állat, szerintem nem zaklatás.

2010. ápr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 cheesysnail ***** válasza:
Jelentsd fel.
2010. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első válaszoló:igen én is erre gondolok h talán ő neki ez nem is furcsa ( más jóval 50 felett jár) Azért nem is akartam eltúlozni csak gondoltam megkérdezem.
2010. ápr. 21. 22:24
 4/4 A kérdező kommentje:
már jóval*
2010. ápr. 21. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!