Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm állandóan beszóloga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm állandóan beszólogat. Szerintetek mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
megjegyzéseket tesz, pl. hogy ne okoskodjak, irigykedik rám mert nekem kevesebb órám van az egyetemen, piszkál, ha épp tanulok és nem vele beszélgetek ,akkor is piszkál ha épp nem tanulok, hisztis, sírós...nem tudom mi van vele..ha meg rákérdezek, hogy mi baja van, csak megsértődik vagy szomorú lesz
2016. szept. 5. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
59%

Jó neked így, azért jelent valamit, ha ilyen ostoba némber jutott neked.


Tudod Kérdező... zsák a foltját.


:-)

2016. szept. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fingom sincs mi lehet a baja (talán saját maga és ezt rajtad vezeti le, de ennél konkrétabbat nem tudnék mondani), de ha már huzamosabb ideje ilyen és nem lehet vele normálisan beszélni, akkor én nem pazarolnék rá több időt.
2016. szept. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!