Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm kötekedik meg beszólo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm kötekedik meg beszólogat állandóan és ma felpofoztam ma hirtelen felindulásból de nem bocsát meg, mit tennétek megbocsásson?

Figyelt kérdés
Barátnőm már hónapokóta húzza nálam a cérnát,kötekedik beszólogat hiztizik már régen is felpofoztam mert összeugrasztott szüleimel meg a halálukat kívánta, minden apró dolgon hiztizik,ma nálam is elszakadt a cérna és felpofoztam 3 pofont is kapott szerintetek megfog bocsátanni ti mit tennétek hogy megbocsásson?

2016. ápr. 24. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Egy not akkor se szabad felpofozni.en tuti egy jo ideig nem szolnek hozzad.
2016. ápr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Miért vagy együtt vele, ha ilyen elviselhetetlen a természete?
2016. ápr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad felpofozni, de vele járni sem!
2016. ápr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt szép a pofozkodás, de nem értem, mit akarsz úgy alapból egy ilyen hisztis bunkó p-csától.. Pofon helyett szakítani kellett volna vele.


Ezek után meg ne legyél teljesen retardált és ne a bocsánatát keresd, hanem egy normális nőt.

2016. ápr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

A saját gyengeségedet mutatod azzal, hogy pofozol egy nálad gyengébbet.

Még ha meg is érdemelte, akkor sem kellett volna.

Minek vagy még vele egyébként? Azért, hogy legyen melletted valaki?

2016. ápr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem pofozni kell hanem kinyalni, vagy lefeküdni vele, az kezeli a hisztériát.
2016. ápr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten totálisan éretlenek vagytok egy párkapcsolatra, úgyhogy tök felesleges visszasírnod, úgyis újra és újra megismétlődne ez a helyzet.
2016. ápr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Szexelned kellett volna vele inkabb rendszeresen.
2016. ápr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Szakíts vele, és mondd meg neki, hogy legközelebb ne maradjon olyannal, aki egyszer már megütötte...
2016. ápr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%

Azért HÁROM pofont hirtelen felindulásból nem ad az ember akármilyen sértett sem... Én az egy pofont el tudom fogadni egyszer egy életben egy ennyire durva szituációban, reflexből, nem direkt, főleg ha a nő üt előbb. Vagy ha tényleg szándékosan provokál. Van azért az a szint. Ez NEM a sima hiszti, nem egy "sima" megcsalás, sőt!!!! De az összeugraszt a szüleiddel és a halálukat kívánja rész mondjuk pont olyan, aminél megértem, hogyha valakinél ez kiveri a biztosítékot. Attól még NEM KÉNE, de ha megtörtént, megtörtént. DE AKKOR SEM HÁROMSZOR.

A legelső ütésnél kellett volna LEGKÉSŐBB kapcsolnod, hogy ezt nagyon nem így kell kezelni. Akkor ott rögtön bocsánatot kérni _a pofonért_, és szakítani vele. Ha valaki ezt hozza ki belőled, azzal nem kell kapcsolatban lenned.

2016. ápr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!