Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem ezt a viselkedést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés

Volt élettársammal szétmentünk, az összeköltözésünk alatt, ő alig keresett pénzt, volt hogy egy évet nem is dolgozott össz-vissz.

Na és ahogy szétmentünk 1,5 hónapja mert fejébe vette hogy én ezzel azzal összefekszem,közben meg csak sétáltam beszéltem mentem ide oda egy bizonyos nővel. Na és emiatt szakított velem, ő elkezdett dolgozni egy boltba, 40 ezret sem kapott, fél hónapról, na mindegy úgy volt hogy kibékülünk, de megsértődött hogy mondtam bármikor haza viszem a nőt az otthonába az autómmal és már szabályozni akart.

Megbeszéltük nem békülünk, szombattól nem kerestük egymást, viszont ma felhívott hogy adjak már neki pénzt, mert gumit kell cserélnie, meg az autóját megjavítani és neki csak 5 nap múlva lesz fizetés és nem várhat mert olyan kopott a gumi és úgy csattog a kocsi elől hogy muszáj megcsináltatni, mondtam rendben adok, de aztán 180 fokos fordulatot vett hogy felejtsük el az egészet ő nekem nem fog megalázkodni stb stb nem is kell hogy adjak neki pénzt és lerakta és fel sem vette.

Én tényleg örültem hogy ha másért nemis de ezért legalább keresett.


2016. szept. 5. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem akar teged csak makacskodik... Es nem birja elviselni h esetleg massal lat mert feltekeny.. Azt akarja h teperj utana hogy bizonyisd neki h csak ő kell neked.. 25L
2016. szept. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Menekülj! Ez nem komplett!

27N

2016. szept. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!