Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mitévő legyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mitévő legyek? Menni, vagy maradni?

Figyelt kérdés
Nős vagyok, 2 gyermek, iskolások. Családi ház, munka...a szokásos story. A feleségemet már nem szeretem egy ideje, abban, hogy elhidegültem tőle én is nagyban hibás vagyok. Közben megismerkedtem valakivel, hónapokig leveleztünk, párszor találkoztunk, de megcsalás nem történt. Mármint fizikai, mert azt hiszem beleszerettem. De kihátrált ebből a kapcsolatból és magamra hagyott, persze nem vagyok rá mérges, megértem, de elég szar érzés. Közben otthon elmondtam mindent, és megbeszéltük, hogy megpróbáljuk rendbe hozni. A nejem megbocsájtott, igaz elég jól ismer, sejtette hogy van valami. De nekem továbbra sem megy. Egy kis ideig úgytünt, mintha javulna a helyzet, de nem érzem magam jól, mennék! A másik már tényleg nincs meg, tehát tök egyedül lennék, és nagyon félek, rengeteg a vesztenivalóm és nem tehetek róla, hogy ezt érzem!!! Hiába nem akarom, akkor is ez van! Aki tudja, mind azt mondja, hogy a gyerekek miatt ne tegyem. Van egy mondás: "a legnagyobb baj az, hogy azt hiszed, van még időd" 40+F
2016. szept. 5. 23:06
 1/6 Mivanveletek? ***** válasza:
54%

Szerintem nagyon is tudod a választ a kérdésedre..Ki is mondtad:"mennék"

Akkor tedd,mert senki nem fog boldog lenni helyetted,csak Te tehetsz érte..Ha valóban tettél érte,és nem ment,akkor emelt fővel távozz és tedd Boldoggá az életed..

2016. szept. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Mivan? Nem tehetsz róla, hogy ezt érzed? B...!

2 gyereked van a feleségedtől és van egy családi házatok. Te meg azon gondolkozol, hogy inkább lelépj vagy sem?

Rohadtul nem "szokásos story"! Nem sok embernek van 40+osan 2 gyereke, családi háza és munkahelye. Feltételezem elég jól állhatsz anyagilag, mert ha nem állnál jól, nem mernél ilyeneken fantáziálni, hogy "menni vagy maradni".


Először azzal kezdted, hogy elhidegültél a feleségedtől és ebben te is nagyban hibás vagy. Végül azt mondod, hogy nem tehetsz róla, hogy ezt érzed. "Érzed" az ellentétet abban amit mondasz?


Még valami. Most hallgatni akarsz a klisés dumákra, hogy "a legnagyobb baj az, hogy azt hiszed, van még időd" (Ezt a mondást nem a családos félreqró apák bíztatására találták ki.)


Úgy tűnik az emberek szeretnek kiragadni híres mondatokat szövegkörnyezetből és ezzel hajszolják magukat bele olyan döntésekbe amikről ők is tudják, hogy nem helyes.


Mások 30-40 évesen sírnak, hogy nincs családjuk, akiknek van azok azért sírnak, hogy a munkanélküliség, nyomor meg a betegségektől mennek tönkre, akiknek meg mindenük megvan, azok meg nem érzik a szerelmet és félre akarnak qrni. A félreqráshoz könnyű lehet okot találni, amikor minden rendben.


Engem ez nagyon kiakaszt, hogy valaki hűséget esküszik valakinek, csinálnak 2 gyereket, majd el akar menni, mert épp felállt a farka.


De most komolyan. Te boldog lennél úgy, hogy otthagyod a családodat és akár más nővel, akár nő nélkül lelépnél? Neked nem hiányoznának a gyerekeid és tudnál úgy aludni, hogy ki tudja ki van mellettük?

2016. szept. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tehát az a bajod, hogy épp nincs szeretőd, akihez mehetnél? Mert ha lenne, lelépsz, de egyedül nem mersz. Csodálatosan fantasztikus!


Figyelj, ha válni akarsz, akkor válj. Nem fog ez működni, mert nem teszel érte semmit.

Sokkal korrektebb mindenkivel szemben, ha így váltok el, és csak később lesz valakid. Neked is könnyebb, ha az új párodra nem úgy gondolnak a gyerekeid (meg mindenki), hogy az a qurva, aki szétszedte a családot.

Tiszta lappal indulsz az ismerkedésben is, nem csak azok állnak "rendelkezésre", akinek nem baj, ha nős vagy.


Közös megegyezéssel max. fél év, de külön költözni akár holnap is lehet, onnantól csak papírforma a többi.


Azért ne maradj a házasságban, mert félsz egyedül lenni, meg jajj a gyerektartás. A gyerekre most is költened kell.

Ha úgy váltok, hogy félrekúrtál, akkor meg te leszel sokak szemében az elsőszámú közellenség, és pár hónap múlva akkor is maradhatsz egyedül.

2016. szept. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést elmentem, ha megint felmerül valamelyik nőben, hogy érdemes-e a megcsalást megbocsájtani, akkor belinkelem.
2016. szept. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Menj!

Mondom ezt kisgyermekkel a másik oldalról.

Mondom ezt azèrt is mert ilyen családban nőttem fel.

2016. szept. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok boldog...ahhh...de hogy a gyerekeid milyen boldogtalanok lesznek az gondolom mindegy. A te boldogságod miért fontosabb mint az övéké?

Esetleg mit szolnál, ha ugyanez a hülyeség elkapná a feleségedet is és ő lépne le, hátrahagyva téged a 2 gyerekkel?? Mondván, hogy nem boldog...

2016. szept. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!