Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy el tud szomorítani, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GigiGygy kérdése:

Úgy el tud szomorítani, hogy sosem lehetek a legfontosabb neki. Hogyan tudok ezen változtatni?

Figyelt kérdés

A barátommal már egy éve vagyunk együtt, és nagyon nagyon szeretjük egymást. Nemrég felmerült az ötlet, hogy költözzek hozzá. Van egy lánya... Őt is úgy szólítja, mint engem. Nagyon kirekesztve érzem magam, amikor hármasban vagyunk, mintha egy akadály lennék. Semmi kétség, hogy én vagyok a felesleges harmadik. Ilyenkor ez a felismerés annyira rosszul esik, hogy eltávolodik a páromtól, menekülök tőle. Pedig ő számomra a legfontosabb. Próbáltam már felnőttként kezelni a helyzetet. Próbáltam nem venni róla tudomást, mintha egy természetes dolog lenne, de már kifogytam a lehetőségekből. :( Az az igazság, hogy 19 évesen nincs kedvem papás-mamásat játszani... Nagyon gerinctelen vagyok?

19/L 36/F



2016. szept. 6. 10:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Ha nincs kedved papast - mamasat jatszani, ne allj ossze 40 evesekkel.
2016. szept. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Csak 17 év a korkülönbség b+
2016. szept. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet nem 36 évessel kéne kezdeni, hanem mondjuk huszonévessel, és akkor nem kell a lányát kerülgetni.
2016. szept. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vagy gerinctelen, ha ezt nem mondod a szemébe. Ez a kapcsolat a végére ért, nem ugyanazt akarjátok.
2016. szept. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég beteg az a pasi aki olyan fiatal csajjal kezd, aki a lánya lehetne: ÉS úgy is szólítja.


Nem csoda, ha zavar.

2016. szept. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
83%

Egyet értek az előttem szólókkal. Miért nem egy korban hozzád hasonlót keresel. Akkor nem lenne ilyen problémád. Nem is értem az ilyen fiatal lányokat akik közel 20 év korkülönbség ellenére is együtt vannak a férfivel akinek családja is van. Nem értem mit várnak az ilyen kapcsolattól. Utána még ide jönnek kiírni a kérdést hogy mi lenne a helyes. De azt a férfit se értem aki ilyen kapcsolatba bele megy. Nekem ez magas......

29N

2016. szept. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kiírják, hogy 10-20 év korkülönbséggel működhet-e a kapcsolat, és megírjuk, hogy nem, akkor meg besértődnek.
2016. szept. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
#7 így igaz.
2016. szept. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy gerinctelen, csak tapasztalatlan és végtelenül naiv. Egyszerűen még nincs annyi rutinod, hogy belásd, egy kétszer annyi idős gyerekes apával nem lesz olyan az élet, mint egy huszonéves, gyerektelen fiatallal. Neki már van családja (mert a gyerek az), neked pedig sajátra van szükség. Igaz, a férfi sem komplett, ha 19 éves kislánnyal kezd.
2016. szept. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%

Ez tényleg szomorú, de a 17 év korkülönbség így, hogy még lánya is van (aki "alig fiatalabb" tőled?) még rosszabb. Én egy 17 évvel idősebb nővel nem tudnék mit kezdeni - mármint nem fizikai szinten, hanem maga a szituáció... Alig lenne fiatalabb, mint a saját anyám, és ez nem igazán jó... Ha pedig lenne egy fia aki már mondjuk +10 éves akkor még inkább zavarba ejtő lenne az egész.


Egyedül komplexusos embereknél látom érthetőnek a dolgot.


Az pedig törvényszerű, hogy a lánya lesz az első - nem is várhatnál el mást.


Nem akaarlak megsérteni, de szerintem ez a férfi leginkább - hogy mondjam, hogy ne legyen túl csúnya? - szex miatt van veled. Jó neki a "friss tinihús" csúnyán mondva. Te pedig elvakultan mentél utána. Ne tedd! Magadnak ártasz ezzel - mint írod is a végén.

2016. szept. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!