Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lehet a nőiességet erősíteni?

Figyelt kérdés

27/N vagyok.

Egyke vagyok, ráadásul elváltak a szüleim, apukám pedig mozgássérült, kerekesszékkel közlekedik.

Anyukámat alig láttam kamasz koromban, a nagymamám pedig ugyanaozkkal a problémákkal küzdött mint én.


Az a baj, hogy már régóta én vagyok a férfia a családban. Ha szerelek, ha nehezet kell emelni, ha dönteni kell valamiben, akkor is mindent én csinálok. Én intézem a pénzügyeket, mindenért nekem kell kiállni.


Érzem, hogy a nőiességem kezd cserben hagyni, kezdek egyre keményebb, haricasabb lenni. Régen nagyon szerettem szoknyában járni, szerettem gyerekekkel foglalkozni, főzni, takarítani.


Mostanában nem nagyon megy. Csak racionálisan tudok gondolkodni, sokszor veszekszem, feszült vagyok, nem találom a helyem. Nem vagyok tipikus csajos lány: mindet funkcionális oldalról közelítek meg.


Ehhez hozzá jön, hogy volt egy bántalmazó kapcsolatom is, a mai napig csúnyának, túl harsánynank érzem magam, ha felszabadultabban viselkedek.


Nagyon szeretnék nőiesebb lenni, nyitottabb, valahogy termékenyebb, gondoskodóbb.

Szerintetek mit lehet tenni, hogy ez így legyen? Arra gondoltam, talán a tánc, a művészetek valahogy segítenének... nektek van még ötletetek?


2016. szept. 6. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát gondoskodó vagy. Az, hogy Te minek érzed magad csak rajtad múlik. Nem egy tánc, vagy a művészet fog gatyába rázni. Nem baj ha mindent te intézel te vagy a ház "ura". Ettől még nem leszel férfi nem nő ki a lábad között semmi. Az élet adta neked ezt nézd a jó oldalát egy talpraesett, határozott, önálló nő leszel ha oda kerülsz, hogy család, férj lesz.

Minden reggel sminkeld ki magad. Egy kis szin a szemre, spirál még nem a világ vége és kb. 3 perc szó szerint. Nekem minden reggel ezzel indul a napom.

Mindig használj parfümöt. Csak abba gondolj bele, milyen jó érzés ha valaki elmegy melletted vagy ott állsz mellette és kellemes jó illata van.

A hajad nem kell, hogy zsiros legyen, én ezért két naponta mosom. Te úgy mosd, ahogy zsirosodik ezt neked kell tudnod. De az ápolatlanság itt kezdődik. Akár havi egy kozmetika, hogy fessék be a szempillád-szemöldököd. Nem költség viszont nagyon meghatározza az arcod.

Nem feltétlenül kell szoknyába járni, egy csinos felső is feldobja az egész egyéniségedet. Alul még lehet farmer vagy más nadrág.

A gondolataidat kell rendezni akkor változik minden. Agyban dőlnek el a dolgok .

Idegeskedésre szedj magnéziumot.

Nézd a pozitivumot mindenbe és azt fogod bevonzani.


Sosem késő! Kitartással!!!!!!!!

2016. szept. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak lebeszélni semmiről. Valószínűleg nem én vagyok az akinek tetszeni akarnál és ebből kifolyólag a véleményem sem mérvadó neked.


De szerintem baromira vonzó lehetsz. Nekem sokkal jobban tetszik egy nő, ha nem erőlteti ezt a nőiességet, hanem természetes és nincs fennakadva a "férfias" dolgokon. Továbbá, ha az öltözködése sem kihívó, az méginkább szimpatikus.


Annak ellenére, hogy racionálisan gondolkodónak írod le magad és mindent funkcionálisan közelítesz meg, még lehetsz nagyon is érzelmes. Nekem inkább gondoskodónak és szívós személyiségnek tűnsz. Ez bejön :)


26F

2016. szept. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Költőnő? ***** válasza:
Első körben sztem többet kellene foglalkozz magaddal, ott belül. Megtudni és megérteni az ok-okozati összefüggéseket. Ha a lelked rendbehozod, hidd el, nem lesz nehéz megélned a nőiességedet sem. Nálam legalábbis ez vált be.
2016. szept. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!