Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékenységből jelzi, hogy Ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenységből jelzi, hogy Ő van nekem?

Figyelt kérdés
A pasim szakitottt velem, aznap cseréltem profilképet facen több mint 100-an likelták sok férfi volt köztük, este felhívott s akkor is mondta vége, de nagyon elvolt foglalva likokkal közben éreztem , hogy mintha féltékeny lenne, de persze tagadta. Másnap reggel nagyon magam alatt voltam s írtam neki, hogy adjon egy utolsó esélyt a kapcsolatuknak. Tulajdonképpen azt éreztem, hogy tényleg vége. Délután visszaírt, hogy gondolkodott és rájött szeret. Na akkor a kép alá ki is írta SZERETLEK meg szivecske, addig egy képem se likelta. Töröltem a profilképet raktam helyette idézetet azt is szivecskézte. Szülinapomra is írt a facre nem a megszokott "Boldog születésnapot" hanem "isten éltessen+❤😘". Nekem nagyon fura ez a viselkedés és nem tiniről van szó hanem egy harmincas pasiról!! Ráadásul idősebb vagyok nála 10 évvel.

2016. szept. 6. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha kort nem írsz oda, akkor tippeltem volna egy 16-17 éves életkort. Ez szerintem sokat elmond :DDDDD
2016. szept. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Nem lehet. Nem tudom elhinni, hogy ez egy harmincas pasi és egy negyvenes nő. Különben is, vége már a sulinak mára. Írjál házi feladatot!
2016. szept. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!!! 😂😂😂😂

Hamar lebuktam!!!! 😂😂😂😂😂

2016. szept. 6. 14:41
 4/5 A kérdező kommentje:
Irni kellett egy ilyent házifeladatból, nennyire hihető
2016. szept. 6. 14:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen házikat adnak manapság? Jézus! Amúgy nagyon sz@r. Az egész oldalt le kéne tiltani a fiatalkorúaknak.
2016. szept. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!