Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha Badoo-n még csak rá se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Badoo-n még csak rá se mennek a profilomra, az azt jelzi, hogy csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
2016. febr. 16. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
most hazudjak?
2016. febr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Igen. Sajnálom tesó. De így legalább nem szaporodsz, és nem viszed tovább a csúnya génjeidet. Ilyen az élet.
2016. febr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Ha vip vagy meg minden akkor rámennek. Haha, vagyis generálja a program hogy látogatnak. Amúgy....ne haragudj de a Badoo olyan 3-4 éve volt menő, Tinderezz inkább.
2016. febr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Engem rohadtul nem érdekel, hogy mi a menő. Amúgy se akarok ismerkedni, csak kíváncsi voltam, hogy vajon tetszem-e valakinek.
2016. febr. 16. 13:35
 5/10 anonim ***** válasza:
valakinek biztos. A felregisztrált csajok többsége hulladék. Add össze! Jól néznek ki és társkeresőznek! :D Itt ne várj eredményre arra vonatkozóan, hogy jól nézel-e ki vagy sem.
2016. febr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valakinek tuti
2016. febr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy hulladék? Szép emberi jellemzés.


Amúgy a badoo egy fos, szerintem sokan nem is tudnak megnézni, mert nem akarnak kifizetni halom pénzt és egyre több része fizetős. Talán már ez is.

2016. febr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
:(((( Sajnos a mai világban az embernek muszáj tüskéket növesztenie! Így jellemzem a számomra unszimpatikus egyéneket, aminek oka van. Problémád?
2016. febr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha neked ez a kifejezés fekszik egészségedre. Azonban szerintem mindenki magából indul ki.
2016. febr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az egy kamu app. Én is ronda vagyok de jelzi hogy néhány csaj szeretne csevegni velem, ám amikor rájuk írok, akk nem válaszolnak.

Timberen (Windows Phone teleón ez a Tinder) már pár csajjal tudtam levelezni.

2016. febr. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!