Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő aki párjáról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő aki párjáról nem tart képet, nettes oldalakon nem tölt fel képe, nem is jelzi, hogy kapcsolatban van valakivel? Ez természete dolog?

Figyelt kérdés

#feffe
2015. nov. 3. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ismerettségi köröm tele van olyanokkal akiknek nem a fb az első az életükben, úgyhogy van. Meg én is ilyen vagyok (én vagyok a pasi) és a barátnőm is. Nekünk mi számítunk nem a visszaigazolás másoktól. :)
2015. nov. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az oldalamra nem irtam ki hogy párban vagyok, de közös fotonk természetesen van fenn
2015. nov. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fb-m sincs, meg semmi olyanom nincs, ahová ki kéne írnom, hogy kapcsolatban vagyok valakivel. Nekem az nem természetes, amit itt olvasok, hogy ha bejelölt, akkor szeret, ha nem írja ki, akkor nem szeret, ha az exét nem törli, akkor megcsal, ha lájkol, ha nem lájkol, ha ezt ír, ha azt...

Az, hogy ott ül mellette a társa, az semmit nem jelent, csak amit posztol, az a lényeg.

2015. nov. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Korosztályfüggő.

Vannak, akik még nem a FaceBookon nevelkedtek.

2015. nov. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehetséges, csak én kombinálom túl az egészet
2015. nov. 3. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!