Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt az eddigi legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legjobb tárgyi ajándék, amit a párotoktól kaptatok?

Figyelt kérdés
Vagy ha esetleg mástól kaptatok valami nagyon jót, az is érdekel :)

2016. szept. 6. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Mi megbeszéltük előre és egy bögrét kaptam volna amin valami rám jellemző dolog vagy felirat van, számomra tökéletes ajándék lett volna, ha eljutunk odáig és nem lesz vége előtte a kapcsolatnak.


Lényegében nem kaptam meg, de azért leírtam hátha érdekel.

2016. szept. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. szept. 6. 22:45
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Technikailag nem ajándék, de a legjobb tárgyi dolog, amit valaha kaptam a kedvesemtől, az az eljegyzési gyűrűm :D Ezt leszámítva viszont kaptam egyszer egy elektromos palacsintasütőt karácsonyra, amit nagyon szeretek, meg egyszer vett egy szandált, bár az nem annyira ajándék volt, mert éppen össze voltunk veszve amikor a plázában jártunk és úgy gondolta, ezzel kiengesztelhet. Sikerrel járt.
2016. szept. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

Hát nem tudom, ki, hogy van vele... én nem kötődöm a tárgyakhoz-drága dolgokhoz sem... nem vonz-ami fontos normál árkategóriában megveszem de ajándékként inkább pár kedves szó esetleg vacsora aminek örülök.


Viszont a legszebb ajándék a gyermekeim után amit a páromtól kaptam egy hús - vér boxer fajtájú kölyök kutya volt...

-sok idő eltelt és azóta már a második boxeremmel élünk...

Nem is kívánhatok mást az élettől,csak egészséget a családomnak és még legalább három-négy boxer kutyát nevelhessek késő öreg korukig.. ...-ha ennyit megérek akkor már jó lesz.

2016. szept. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Fél méteres extrém puha plüssnyúl :D

Diablo 3 + kiegészítő

Különleges tea

Mini lila vízipipa

stb

2016. szept. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy 1 m-es kovácsoltvas gyertyatartó, egy kajla fülü meg egy síelő plüssnyúl, meg a jeggyűrű.
2016. szept. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is inkább " élmény párti vagyok " .. :D vagy olyan tárgy, amit együtt választunk egy együtt töltött nap után hazafele menet pl.. Esetleg ha egy olyan dologgal betalál, ami nagyon személyes, és szinte csak ő tudja, hogy naa nekem az tetszhet.


Őszintén szólva, baráttól még nem kaptam olyat! Barátnőtől : egy nyakláncot.. a mai napig megvan és büszke vagyok rá , pedig több éves :) Anyumtól: Szintúgy ! És kb hihetetlen.. De egyedül a tesóm tudja, mi a 3 kedvenc illatom.. Tehát Ő mindig meg tud lepni!! :D

2016. szept. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igazából a legjobb a legrosszabb is, mert életemben 1 dolgot kaptam az eddigi masszív 2,5 kapcsolatomban. (Ha nem számítjuk a második távnál a pár összefutáskor "kapott" érdekes pénzérmeket meg ilyesmi). Az meg egy könyv volt ami akkor érdekelt.


És mivel soha többé nem lesz senkim sem valószínűleeg (az emberek utálnak még ismeretlenül is) ez marad a "legjobb".



Szánalmas, mi?

2016. szept. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

-Futogep

-Elliptikus trener

-Box zsak


Mindegyik profi felso kategorias, persze ez harom karacsonyra lett "leosztva". Persze, ezen kivul meg voltak mas ajandekok amik szepek meg jolesnek de a nagy almom a profi futogep volt:-))

2016. szept. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

Két dolog jut hirtelen eszembe. Az egyik... rólam tudni kell, hogy két dologért rajongok nagyon: a színházért és a baglyokért. És sikerült Maugham Színház c. könyvét beszerezni olyan kiadásban nekem, aminek bagoly volt a borítóján. És jó is volt a könyv.


Ill. a másik - egy ilyen kirakodóvásáron nagyon megtetszett nekem egy gyűrű, és megvette nekem másnap. Főleg azért örültem neki nagyon, mert ez is azt mutatta, mennyire figyel rám.

2016. szept. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!