Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szomszéd férfi múlt héten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szomszéd férfi múlt héten özvegyült. Másnap bejelölt a fészbukon. Mit akarhat?

Figyelt kérdés
Mindketten nyugdíjasok vagyunk.

#szomszéd #asszony #ember mit akarhat
2016. szept. 7. 08:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Túl sokat képzelsz ebbe bele...

Bejelölt... akkor mi van? Mit foglalkozol vele?

Vagy azért érdekel.ennyire mert izgat az öreg mi???

2016. szept. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%
Ez új. Bunkó nyugdíjasnak még senki sem kamuzta itt magát. :)
2016. szept. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

11-nek: Bogaram miért érdekel, hogy engem érdekel, hogy őt mi érdekli?

Érintett vagyok ebben a kérdésben talán ezért. A neten sok a suttyó azt mondták.


12. Nem hiszem, hogy bunkó lennék attól, hogy gyanakszom. Fő az óvatosság. Sosem lehet tudni, hogy mi sül ki ebből.

2016. szept. 7. 13:05
 14/19 anonim ***** válasza:
Ugyan már,majd pont a te ráncos tested kell neki,nem egy fiatal.
2016. szept. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
14-nek akkor mit akarhat? Pénzt? Hát nálam azt se keressen, egy büdös vasam sincs.
2016. szept. 7. 13:41
 16/19 anonim ***** válasza:
Szeretné, ha a továbbiakban is főzne neki valaki pörköltet nokedlival.
2016. szept. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

16-nak Ez már elképzelhető. Firnyákos pasas, gyanítottam, hogy valami turpisság lesz a dologban. A múltkor is csak bámult, még jó, hogy a kutyám velem volt.

Megbánta volna ha hozzám ér. Egyszer a szemetet is mellé öntötte, de letagadta pedig tisztán láttam az ablakból. Most meg ezek a jelölgetések, Máriám.. na mindegy, köszönöm mindenkinek a tanácsokat!

2016. szept. 7. 19:45
 18/19 anonim ***** válasza:
47%
Idáig azt gonoltam,hogy miért ne jelölhetne hátsó szándék nélkül,de így már lehet,hogy akar valamit.Koptasd le,ha nem jön be,ne jelöld vissza.
2016. szept. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Mit akar, semmit amúgy is mit foglalkoztat vagy érdekel e talán mégis meg akarja vakarni te meg nem ellenkeznél...

Szerintem neked, jön be a hapsi és izgatja a fantáziád.

Öregasszony vagy mit akarna tőled bárki bármit is?

2016. szept. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!