Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szexre kellenék neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexre kellenék neki?

Figyelt kérdés
A baráti körömben megismertem egy srácot, de szinte semmit se tudok róla, nem is beszélünk olyan sokat. Ettől függetlenül elég egyértelmű, hogy tetszem neki, csak az a probléma, hogy van barátnője. Viszont a közeli barátai szerint eddig még csak le se feküdtek és a lány nagyon csúnyán kihasználja, a srác viszont nem veszi észre a "ködtől". A barátai elárulták nekem, hogy egyszer megjegyezte, hogy bárcsak a barátnője előtt ismert volna meg engem. A lánnyal is beszéltem már párszor, de legutóbb odahúzott hozzá a srác azzal a szöveggel, hogy "ő az, ugye emlékszel rá?". És később mikor beszélgettünk pár percig valahogy szóba jött a buli, ahol először találkoztunk, de kijavított, hogy már jóval előtte egy előadáson is beszélgettünk és segített, majd pontosan leírta, hogy mit vettem fel aznap, ami után eszembe jutott, hogy igaza van. Más lányokkal is beszélget, bár nem tudom milyen a kapcsolata velük, valamikor a napokban lesz egy közös programunk kettesben, aminek meg van a története, de baráti alapon megyünk, még véletlenül se randi lesz. Nem vagyok biztos, hogy akarok-e tőle valamit, de az se világos, hogy ő mit akar tőlem.

2016. szept. 7. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát mivel van barátnője eléggé esélyes hogy nem komoly kapcsolatot keres. De Te mit akarsz tőle? előbb ezt kéne eldöntened. Ha tetszik és komolyabb szándékaid vannak akkor mondd neki, hogy te csak komoly kapcsolatot akarsz, és addig nem is fekszel le vele (ha ez szóba jönne) amíg a másik lánnyal van, meg amíg nem jöttetek össze. Aztán kész. megvan oldva.
2016. szept. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ostoba vagy!
2016. szept. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erdekel a srac vagy sem? Ha igen, akkor fogadd a kozeledeset, ismerkedjetek. De addig semmi szex amig van baratnoje! (Azzal csak magadat teszed kis k.-va). Ha nem, akkor ne legyel vele kedves, es a megnyilvanulasaira ne reagalj. Ennyi.
2016. szept. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaj, de bírom az ilyen "van barátnője" álproblémákat! Ki nem szarja le, hogy van barátja/barátnője a kiszemelt személynek? Az élet nem holdfényes lányregény, kérdező! A kegyetlen valóság úgy néz ki, hogy megszerzed, aki kell neked, és vigyázol rá, mert más is meg akarja majd szerezni tőled. És hidd el, ez a dolgok rendje! Ez nem versenyfutás, hogy aki először ér célba, azé a serleg. Profi bokszmérkőzés inkább, ahol időről időre feltűnik egy újabb kihívó, aki igényt tart az övedre, és neked meg kell védened azt. Akitől el lehet venni a párját, az nem érdemli őt meg, mert valamilyen szinten kevés neki.
2016. szept. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!