Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tagadja, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadja, hogy csak szexre kellenék neki? 20/L

Figyelt kérdés
Van egy srác, külföldön él, év végén jön haza látogatóba és akkor elvileg lesz köztünk szex. Mondtam neki, hogy tudom, hogy csak kihasználna, és még neki állt feljebb, hogy hogy gondolom ezt, nem akar kihasználni. De tudom, ha itthon lakna akkor sem lenne köztünk párkapcsolat.
2014. nov. 1. 12:48
1 2
 1/16 RRR ***** válasza:

és ha mégse??

és akkor mi van?

2014. nov. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mert mindig a szex a téma köztünk, nem tudok vele áttérni másra, úgyhogy ez is arra utaló jel.
2014. nov. 1. 12:51
 3/16 anonim ***** válasza:

Két kérdés:


1. ha tudod, akkor miért beszélgetsz a sráccal?

2. honnan vagy benne olyan biztos, hogy amit gondolsz, hogy a srác csak kihasználna, az tényleg úgy van? és mi van ha tévedsz?

2014. nov. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

távkapcsolattól mit vársz? ő is magányos és gondolja te is... ez normális...


de amúgy kevés olyan pasi van akik nem így gondolják...

a lányt eszköznek tekintik pedig nem az!

2014. nov. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Attól fél hogy ha beismeri akkor megsértődsz.
2014. nov. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mert bejön a srác és már jó ideje ismerem.
2014. nov. 1. 12:53
 7/16 anonim ***** válasza:

"és akkor elvileg lesz köztünk szex"


"Mondtam neki, hogy tudom, hogy csak kihasználna"


Gondolom, az előbbi kérdést nem ő dönti el egy személyben.


Ha úgy érzed, hogy csak kihasználna, akkor miért tervezed, hogy lefekszel vele?

2014. nov. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%

Ja, de ha nem is beszélnétek szexről, akkor meg unalmas kis szutyok lenne, aki hozzá szagolhatna még a lábad nyomához sem.


Micsoda nagyképű önelégült hozzáállás azt gondolni állandó jelleggel, hogy titeket nőket csak megdugni akarnak? Attól hogy van egy pina a lábad között, még nem akörül forog a világ. Kicsit beképzelt dolog mindenkiről azt hinni, hogy csak szexre kellesz neki. Tapasztalom ezt már 10 éve. Azért nem jön össze a legtöbb lánnyal, akiknél próbálkozom, mert folyton erre apellálnak, ha egy férfi közeledni akar hozzájuk. Meg se fordul a pindurka agyatokban, hogy egy férfi is vágyhat boldogságra, érzelmekre, gyengédségre és közös jövőre egy nővel. Nem, mi folyton csak b*szni akarunk.


És most lehet verni a nyálat.

2014. nov. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#8-as, szerintem én jobban ismerem a srácot, mint te.
2014. nov. 1. 12:57
 10/16 anonim ***** válasza:

"Mert bejön a srác és már jó ideje ismerem."


Szóval akkor ezzel azt akarod mondani, hogy tudod, hogy csak arra kellenél neki, és mert bejön neked, meg már ismered, ezért te fogod magad és szépen szét teszed neki a lábadat??? :O

Hm... érdekes..

Érzel valamit iránta?

2014. nov. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!