Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néhány férfi miért csinál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány férfi miért csinál nagy ügyet az ismerkedésből?

Figyelt kérdés

Adott pl egy szituáció.


Valahol meglat engem egy ferfi, nez, szemezunk, latom rajta hogy tetszem neki stb. de sokszor nem mernek odajonni. Lehet 10bol 5nek van baratnoje, de biztos nem mindegyiknek. Az ilyen helyzetekben mondjuk 10bol 2 talan oda jon, de lehet hogy egy sem


Beszelgettem tegnap egy ferfivel /30koruli/ es o is ilyen. Nem biztos benne hogy a no igent mondd egy meghivasra /vacsora, kave, akarmi/.


De ha nem megy oda akkor 100% hogy nem lesz randi. Ha odamegy akkor 50-50%. Egy probat nem er meg?


2016. szept. 7. 16:01
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
92%

Én sem értem miért csinálnak belőle nagy ügyet.

Ha valaki tetszik, akkor odamész és kockáztatsz.

Kockázat nélkül nincs győzelem.

2016. szept. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
De még kockazatrol sem beszelhetunk. Mit veszithet? Esetleg 1-2 percet az eletebol.
2016. szept. 7. 16:10
 3/50 anonim ***** válasza:
Magamról annyit tudok elmondani, hogy engem bátorít,ha egyértelműbb jelzést kapok. Az,hogy valaki szintén rám néz, ha ránézek ,az még nem jel. Ennyi erővel elég sok nőhöz odamehetnék, és elég sok pofáraesés lenne feleslegesen. Így ezt elkerülöm, és akkor megyek oda, ha látok valami konkrétabbat a másik jelzéseiben. Nem gondolatolvasók vagyunk.
2016. szept. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
89%
Várjál ,nagyon rossz a számításod! nem 50-50% az igen -nem arány, mert eleve foglalt a nők kb 80 %-a.vegyük azt hogy a foglaltak nem ribizlik és nemet mondnak(bár tudjuk ez sem mindig így van,de feltételezzük ) Tehát ha 10 nőt végigkérdez abból 2 nem foglalt. Na abból a 2-ből ,ha nem top kategóriás szívtipró kinézetű a pali, hanem olyan átlagos vagy alatti ,akkor kb 0.3 nő fog igent mondani neki. És kinek kell 0.3 nő ? :D Na kicsit elvicceltem,de kb ezek az esélyek és rengeteg koppanás, durva visszautasítás után egyre kevesebb a kezdeményezőkézség.
2016. szept. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
4. De ha nem megy oda akkor 100% hogy semmi nem lesz hacsak a no nem megy oda. Milyen koppanas? Max azt mondom hogy koszonom nem. Ha ennyit nem er meg akkor jobb is ha elkerul az ilyen ferfi.
2016. szept. 7. 16:28
 6/50 anonim ***** válasza:
51%

Jobb is ha elkerül az ilyen férfi?

Ha tetszik ,akkor legalább egy távoli sziát odadobhatsz. Elvégre a te fejébe nem látsz bele, ha neked tetszik, köszönj oda neki te elsőnek. Vagy ez már fordítva nem megy? A sültgalamb effektus.

2016. szept. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
84%

Tipikus példa az empátia teljes hiányára. Úgy néz ki, neked sosem kellett ilyesmit csinálnod, így nem érzed át a helyzetét annak, aki de, ami a kisebbik probléma. A nagyobbik az, hogy ezt fel sem fogod. Az empátia hiányát sem érzékeled.


A visszautasítás mindig fájó, és egyáltalán nem mindig csak annyi, hogy "koszonom, nem

2016. szept. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
87%
Jó igazából igazad van ,minimál esély ott lebeg,de évek alatt a sok "nem" (vagy ennél sokkal durvább lekezelő elhajtás) annyira béka segge alá viszi az amúgy sem acélos önbizalmat,hogy már inkább nem megy oda már az "ingyen pofonért"
2016. szept. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
89%

(véletlenül a kuldésre nyomtam, folytatom)


Szóval nem annyira, hogy "köszönöm, nem", hanem egész durva és megalázó is lehet. Sőt, nem is kell feltétlenül bármit is csinálni a durva beszólásokért, néha csak úgy a semmiből is jön néhány. Ezek után kinek van kedve újból beleallni a pofonba? A férfiak is érző lények általában, a bántás nekünk is rosszul esik.

Most erre jönne az a szuper szöveg, hogy hát lépj túl rajta. Ez az empátia hiánya. A személyiségek nem ugyanolyanok. Máshogy éljük még a dolgokat. Te így, én úgy, egy harmadik ember még máshogy. Nem lehet azt mondani, hogy ha nekem valami nem baj, akkor másnak sem legyen. Biztos neked is van olyan dolog, amitől félsz vagy utálsz, míg én nem. Most kezdjem el mondani, hogy hát milyen hülye vagy ezért, mert nekem nincs vele bajom?

2016. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

Normalis no nem hangisan munsenki wlott 'kuldi el' a ferfit. Nincs ebben semmi megalazo ha egy no nemet mondd.


En menjek oda egy ferfihez hogy inna-e velem egy uditot? Olyan volt hogy kiigazitast jertem pedig tudtam mit hol talalok vagy pl. Penztarnal megkertem hogy foglalja a helyemet mert visszaszaladok valamiert vagy tanacsot kertem vmiben stb. Ennel tobbet mar mit tehet egy no? Ha a ferfi nem veszi a lapot akkor nem veszi. Nem mehetek oda hozza hogy akkor dugunk?


Ha egy ferfinek annyi toke nincs hogy elhivjon egy not randizni akkor igen, jobb ha elkerul.

2016. szept. 7. 16:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!