Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy verhetett át ennyire egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy verhetett át ennyire egy férfi? Ha én szerettem?

Figyelt kérdés

Nagyon fiatal voltam amikor megismerkedtem a párommal, még csak 16 próbált udvarolni de elutasítottam mert nagy a korkülömbség 11 év.

De amikor 3 év után megint elkezdett udvarolni, akkora annyira megkedveltem, hogy összejöttünk.

Most vagyok 21 éves 2 éve vagyunk/ voltunk együtt amikor megtudtam velem párhuzamban egy másik nővel is kapcsolatban van.

Kérdőre vontam, mire kifordult önmagából ezt az oldalát nem ismertem eddig... Neki ez így jó ha nem tetszik le lehet lépni... El is jöttem, akkora már megbánta, hogy elküldött de nem érdekel. Állandóan üzenget de az sem érdekel...

Viszont decemberre várom a közös fiunkat.

Csak ez miatt vagyok hajlandó beszélni vele, de erről meg nem akar.

Úgy érzem csak egy viccnek vette a kapcsolatunkat.

A nőcskéje is engem hibáztat, mert szerinte semmi rosszat nem tettek.

Hogy verhetett át így?

Túlságosan megbíztam benne...



2016. szept. 7. 10:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

Naivitás, butaság, felelőtlenség, ki tudja?

De azért nekem elég durva, hogy 21 évesen, egy viszonylag friss kapcsolatba bevállalsz egy gyereket. Együtt éltetek? Ha igen, hogy tudott párhuzamosan mással is kapcsolatban lenni?

Ha még össze se költöztetek, minek vállaltál gyereket?


Drága tanulópénzt fizetsz azért, hogy megtanuld, kivel és milyen kapcsolatban lehet bátran családalapításba kezdeni.


Többek közt azért tudott átverni, mert te szerelmes voltál, ő meg csak kihasznált.

2016. szept. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Együtt éltünk, ő sokat dolgozott de mint kiderült nem csak dolgozott..

Megbíztam benne mert a barátai alibit biztosítottak neki...

2016. szept. 7. 10:28
 3/20 Noblesse Oblige ***** válasza:
70%

Az kevés, hogy te szeretted. Ha ennyi elég lenne, nem lennének ilyen fájdalmas kapcsolatok mint a tied.

Inkább az volt a baj, hogy óvatlan voltál. A szerelem elvakít.

2016. szept. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Úgy vert át, hogy nem ismeri a tisztesség fogalmát.
2016. szept. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%

Miert is kell gyereket vallalni es a fogamzas gatlast felvarol venni egy friss alig ket eves kapcsolatban?

Miert kell 21 evessen szulni?

Ez lenne eleted legszebb es legjobb eve utazassal bulival baratokkal Ez helyett szulsz egy nem megbizhato embernek es keseru lesz minden perced miatta.

2016. szept. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%

Első vagyok.

Naivitás, egyértelmű.


Figyelj, ha a párom sokat túlórázik, azt a fizetésén is látom, illetve a bérpapírján fel van tüntetve, hogy X túlóra. Ha csak mondja, de inkább fogy a pénz, akkor sima ügy, hogy nem túlórázott.


A barátaira is büszke lehet... Nem is értem.

Én ismerem a párom barátait is, ők is engem, kedveljük is egymást, és nem hiszem el róluk, hogy képesek lennének ilyenben falazni.

Gondolom, ez az a tipikus "rossz társaság".


Mondjuk a pasiról sokat elmond, hogy felnőtt, érett férfiként már 16 évesen is kikezdett veled.


A közös gyerekről beszélni se akar. Ajjaj... szerintem ő ezt a gyereket nem is akarta. Nyertem? Mert ha akarja, akkor nagyon is szeretne róla beszélni.

Mondjuk nem kell róla cseverészni, elég lesz, ha decembertől szépen fizeti a gyerektartást, az alól nem bújhat ki úgysem. És ne is hagyd neki!


Túlságosan fiatal vagy hozzá, és lehet, hogy 19 évesen úgy gondoltad, hogy te nagyon jól össze fogsz illetni egy 30 éves férfival, de ahogy látom, ezt bebuktad. Most őszintén: mikor összejöttetek, meg összeköltöztetek, hányan támogattak benne, és hányan mondták neked, hogy nem vagy normális? Most hányan mondják majd neked, hogy na ugye, előre megmondtam?

Néha hallgatni kéne ám az ilyenekre, mert lehet, hogy nem akarnak bántani, és még igazuk is lehet.


Azt meg megtanultad már egy életre, hogy pasiban nem bízunk meg túlságosan, csak ha ló legel a sírján.

2016. szept. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
72%

Azért, mert ekkora kor- és egyben generációs különbségnél egyszerűen nagyon ritka a komoly kapcsolat. Ez van. Napi három ilyen kérdést tesznek fel itt, hogy "19 vagyok, összejöttem egy 35 évessel, nagyon boldog vagyok, de mindenki ellenzi, miért?". Hát ezért, mert a férfi ilyenkor csak egy hamvas, szűk punikát lát feszes cickókkal, ahová bedughatja, meg lehet villogni a többi hím előtt, hogy nekem ilyenem is megvan. De ezek a legritkább esetben komoly kapcsolatok... egy-két éven, inkább hónapon belül tönkremennek, mert a férfi vált, vagy a lány is picit komolyodik, hogy ez nem az, amire vágyik.


Nagyon sajnállak, mert neked ebből maradandóbb élményed származott, mint egy kis tapasztalat, ugyanis ilyen kis naiv fejjel ráléphetsz az egyedülálló anyaság útjára, amin igazából a gyerektartás sem segít. Javaslom, hogy támaszkodj a családodra, és igyekezz minél hamarabb normális és felelősségteljesebb körülményt teremteni annak a kisfiúnak.

2016. szept. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
33%
Ha te 21 evesen erre a kapcsolatra gyerek vallalsz, akkor annyira nem kellett agayfurtnak lennie hogy kijatssza a kepessegeidet.
2016. szept. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Gyereket*
2016. szept. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%

Hagytad magad, azért!


19 évesen nekem is 30 éves pasim volt, de sosem voltam olyan buta, hogy teherbe essek. Ha esetleg mégis, akkor se tartottam volna meg.


Ha neked lett volna ennyi eszed, most nem állsz ott úgy 21 évesen, hogy el van ...va az egész életed, ő meg éli világát más mellett, hátra se nézve.

Egy nőnek MINDIG több a vesztenivalója, ezért kell megnézni, hogy kivel vállalsz gyereket, és mindig úgy készülj, hogy egyedül is el kell tudni tartani.

2016. szept. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!