Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ajándékba venni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ajándékba venni?

Figyelt kérdés
Egy férfinak mit lehet ajándékba venni az első találkozáskor szép gesztusként?

2016. szept. 7. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy doboz gumitól tuti felcsillana a szeme :D


De viccen kívül, ha ' Férfis , ajándékot szeretnél, egy üveg bor esetleg ?? vagy megissza / megisszátok vagy elteszi. Kicsit ugyan elcsépelt.. De szinte tuti siker.


Nem tudom mennyire ismered az ízlését egyéb téren ??

2016. szept. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

óvszert.


viccet félre téve szerintem nem érdemes, mivel valószínűleg nem tudod még teljesen, hogy mit szeret, mi a hobbija meg ilyesmik, amikből tudnál következtetni arra, hogy minek örülne

2016. szept. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is gondolkoztam a boron, de ugyan így vagyok vele hogy egy kicsit elcsépelt sjándék. :) :/
2016. szept. 7. 12:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg dobj mellé egy személyes / kézzel írt képeslapot! :)
2016. szept. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első találkozásra minek? Max valami tök elcsépelt, sablon ajándékot tudnál venni. Legalább 1-2 találkozót várj.

Most veszel neki egy üveg bort, mert az "férfias ajándék", de mi van, ha nem szereti a bort? Vagy a fehéret szereti, te meg vöröset vettél? Vagy a szárazat szereti, te meg édeset adsz? Minek porosodjon a szekrénye aljában, amíg valakinek tovább nem ajándékozza?

2016. szept. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez igaz!

Viszont annyiból jogos a kérdés, hogy a nők általában az első találkozón is szoktak ajándékot kapni, és való igaz, hogy borzasztó kellemetlen viszonzatlanul ott ülni! :D

Illetve, ha valami ajándék betalál, jó látni, az örömét !

2016. szept. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!