Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire legális, ha munkát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire legális, ha munkát vagy lakhatást biztosít szexért?

Figyelt kérdés
Sok hirdetést látni, de kevés mondja ki konkrétan miről van szó és ebből arra következtetek, hogy valószínűleg azért mert nem legális.

2016. szept. 7. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nyilván nincs ilyen lehetőség, de ebbe nem lehet belekötni. Csak ugye bizonytalan, mert ha az illető elzárja a csapot, nem tudsz reklamálni. Ennyi. Ettől függetlenül lehet így élni, senki sem tilthatja meg.
2016. szept. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Én megosztanám az albérletem egy helyes lánnyal 😎

Budapest belváros, közel a metróhoz. Előny, ha szereted a házimunkát!

2016. szept. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A prostitúció sem legális, de mégis csinálják.

Aki nem él vele, ő is tud egy pár fő weboldalt, mert annyira híre ment neki (kivéve akkor, ha nagyon - nagyon - nagyon elzárkózik a témától, vagy csukott szemmel jár).

Vagyis nem hiába fejtik ki virág nyelven, de attól függetlenül csak egy full kretén lehet az, aki nem jön rá, mit is takar ez (vagyis - igen kérdező, van oka, hogy gyanakodjál rá).

Álláshirdetések között is, simán lehet találni olyant, hogy dekoratív nőknek szól és benne, extrákat is kikötik.

Én mindenesetre amondó vagyok, hogy ez az egész két félen múlik. Aki felvállalja - csinálja, aki nem, nem.

2016. szept. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés amire te választ adtál utolsó! És nem tudom te hol élsz de a prostitúció legális... Még az adózása is biztosított... A kérdés, hogy legális-e pénz helyett szexet kérni a lakhatásért. Nem olyan formában hogy később megegyeztek, hanem eleve így hirdetni! Dugni akar lakhatást ad vagy munkát. Nem egyedi megállapodás hanem eleve ilyen hirdetés kertelés és félrevezetés nélkül. KÉSZ ENNYI!
2016. szept. 8. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!