Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, fiúk, szoktátok ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk, szoktátok ti vinni az esernyőt, ha mentek a barátnőtökkel esőben vagy felváltva? Zavar ha női színe van (pink, lila stb)

Figyelt kérdés
2016. szept. 7. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk az viszi, akinek van szabad keze. Ha mindkettőnknek van, akkor meg az, akié az ernyő.

Jobb pink ernyő alatt állni (ráadásul nővel, szerintem mindenki számára nyilvánvaló, hogy az övé), mint sz..á ázni.

2016. szept. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, és elég alacsony. Ha én vinném az ernyőt, akkor vagy a fejem fölé nyújtott karral kéne tartanom, vagy kiszúrnám a férfi szemét. Ilyen praktikus megfontolásokból a férjem szokta tartani az ernyőt.
2016. szept. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az enyém az ernyő és férfitársaságom van az úton, általában akkor is a férfi viszi. Nem feltétlenül lovagiasságból, hanem mert a legtöbbjük magasabb nálam, én meg túl alacsonyan tartanám az ernyőt. Pink meg lila esernyőm nincs, csak egy piros.
2016. szept. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Noren1989 ***** válasza:
Nem hordok alapból esernyőt. Ha a lány hoz, akkor fogom, persze. Lexarom, hogy milyen színe van. Ne essen be rajta az eső, és annyi.
2016. szept. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!