Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek barátnőmet más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek barátnőmet más ragyogtatja helyettem?

Figyelt kérdés

A barátnőm kiutazott USA-ba dolgozni egyetemistaként egy táborba. 4 éve alkotunk egy párt, és nagyon el akart menni. így úgy véltem hogy menjen nyugodtan. Már több mint egy hónapja kint van. Nagyon jól érzi magát és közben jobban keres mint én.

A fő probléma azzal van, hogy nagyon jóban lett egy sráccal a táborból. Vele van szinte mindig mert csak ők ketten lettek előléptetve, így kicsit jobb melójuk van mint a többségnek. A srác nem magyar. Kezdek féltékeny lenni, mert nincs olyan hét h a srác ne posztolna közös képet a párommal amin olyanok mintha egy pár lennének. Alatta lévő kommentekben is olyanok mintha egy párnak szólnának nem pedig egy barátnak. Múltkor skypoltam párommal és megjelent a srác is, és "darling"-nak hívta. Engem ez nagyon felidegesített. Barátnőm szeret ez biztos. S tény, hogy mindig nagyon rugalmasan kezelte a fiúbarátokat. Ez engem eddig nem zavart mert én is ottvoltam. de tény, hogy ilyen kiegyensúlyozottnak sosem láttam és ez mind a srác miatt van. Ő egy barát számára, de mégis ő ragyogtatja az én páromat. S ez számomra kudarc élmény, hogy nekem sosem sikerült. Olyan boldog a képeken és gyönyörű.

Barátaim mind azt hiszik h lecserélt engem arra a srácra.. s én hiába mentegetőzök

Szerintetek mit tegyek? Nem akarom elveszíteni



2016. júl. 18. 14:21
1 2
 1/18 Noren1989 ***** válasza:

:/


Sajnállak, komám.

Szóval. Ha elég tökös vagy, és kell a csaj, akkor lenyomod a féltékenységet.

Ha ez nem megy, akkor sansztalan a dolog.


26/F

2016. júl. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem azért ragyog a fotókon, mert azzal a fiúval barátkozik, hanem mert kiment Ámerikába nyárára, táboroztatni, keres is vele és gondolom csomó olyan dolgot lát, amit még nem látott. Ez számára egy élmény lehet, egy hosszú vakáció. Na, ezért ragyog. Azzal, hogy lett ott egy viszonylag közeli barátja, még jó is, legalább nem marad egyedül. Négy év után meg tán nem fog otthagyni téged. S ahogy írod is, mindig voltak fiú barátai.
2016. júl. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Erre csak annyit mondanék, engedd el! Ha elszereti tőled a srác, nem tudsz mit tenni. Ha agresszívan lépsz fel, vagy elég féltékenynek mutatkoznod előttük, azzal csak olajat locsolsz a tűzre. Szar ügy lehet az egész, de nem rakhatsz rá nyakörvet pórázzal. Hagyd, hadd alakuljon közöttük, aminek alakulnia kell, de utána soha többé ne fogadd vissza.
2016. júl. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%

Az nem jutott eszedbe, hogy utána menj?


Én azt fogom tenni. :)


F

2016. júl. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%
Figyi lehet hogy megdúgják.Nem tudhatod nem és nem is mondja el majd.Te dö tesz hogy mit csinálsz.Szakíts vagy tűrj.
2016. júl. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2%
Sajnos nem nagyon tudsz mit csinálni. A srácnak van egy hatalmas előnye veled szemben, mégpedig az, hogy külföldi. A magyar lányok odavannak a külföldi pasikért. Ha hazajön, akkor persze visszatér hozzád, mert ha ló nincs, a szamár is jó, de most az a másik srác dugja. Mert dugja, ez 1000%.
2016. júl. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
27%
Ugyan mar...miert biztos hogy dugja?? Nyilvan pasik irjak ezt. Kerdezo, ne figyelj oda. 4 eve vagytok egyutt, szimplan jol erzi magat, ahogy elottem irtak. Elvezi hogy kint van. Ez nem jelenti azt h felrek.r. eleg szanalmas ha valaki ennyibol erre kovetkeztet.
2016. júl. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Miért lenne szánalnas az ami 50%-ban igaz is lehet.
2016. júl. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Biztos h nem dugnak :D bizok benne és ismerem az értékrendjét

Az pedig biztos h nem elöny h külföldi a srác, mert gondoljatok bele ott számtalan külföldi van :D mégis ezzel a sráccal van nagyon jóban. De biztos h nincs több köztük.


Abban igazatok lehet h ez tényleg nagy kaland neki :)


Belegondolva valamilyen szinten jó h ott van neki a srác, mert vigyáz rá. Beszéltem skypon a sráccal és tényleg rendes gyerek.


Csak mégis bujkál bennem a féltékenység.

Utánna nem tudnék menni, nagyon drágalenne. Azért nem mentem vele mert én már dolgozok. Ha pedig tanulnék akkor se lenne biztos h egyhelyre kerültünk volna

2016. júl. 18. 19:43
 10/18 anonim ***** válasza:

Miért beszéltél a sráccal? Miről?

Mikor jön vissza a barátnőd?

2016. júl. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!