Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent nálatok csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent nálatok csajok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy lány akivel három hete ismerkedtem meg. Jol érezzük magunkat egymás társaságában, egy melóhelyen dolgozunk és nagyon sokszor keresi meg a nap folyamán a társaságom, együtt is szoktunk ebédelni, szünetben is együtt vagyunk. Mondtam neki hogy tetszik nekem és több akarok lenni mint barátja. De...a csaj egész nap piszkál szavakkal, meg mondogatja huu ez milyen helyes pasi meg mittomén...szóval direkt látom hogy piszkál ezzel. Ez mit jelent nálatok? Újabban észrevettem hogy próbálja keresni a fizikai kontaktot. De egyébként meg nagyon elutasító, randizni sem akar!!! Valaki ezt magyarázza meg nekem legyen szíves. 25/f , a lány pedig 21.
2016. szept. 8. 01:09
 1/8 anonim válasza:
Össze akar zavarni
2016. szept. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az neki mire jó?
2016. szept. 8. 06:56
 3/8 anonim ***** válasza:
21 egy évesen komolytalan. Látja, hogy oda vagy érte, és jól esik neki, önbizalomnövelő. Ennyi. De nem akar tőled semmit, mert akkor már elveszne a varázs.
2016. szept. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Direkt húzza az agyadat, hogy udvarolj neki és építsd az egóját, de nem akar tőled semmit.
2016. szept. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez hogy növelje a saját egóját neki is sok energiába kerül. Ugyanis egész nap a nyakamon lóg, meg eleve néha ugy viselkedünk mint egy pár. Sokan meg is kérdezték együtt vagyunk-e. Nem hiszem hogy ekkora energiát fektetne bele, hogy csiszolja önmagát.
2016. szept. 8. 08:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Sima liba

Kicsit hozd rá a frászt, hogy tetszik neked mas es vele akarsz foglalkozni. Na mibe hogy egybol rad veti magat mert megpukkad a feltekenysegtol?


26L

2016. szept. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem szoktam hazudni. :) Arra gondoltam inkább akkor egy kis közömbösséget mutatok neki. Ha odajön beszélgetni megmondom most nem érek rá satöbbi.
2016. szept. 8. 09:43
 8/8 anonim ***** válasza:

igen, legyél közömbös kicsit, az be szokott jönni ;)

most élvezi hogy bejön neked, és jót tesz az önbizalmának meg a kis egójának és ennyi :)

ha beválik a taktikád akkor talán komolyabban elgondolkodik kettőtökön

2016. szept. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!