Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan kapcsolatnak lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan kapcsolatnak lehet jövője, ahol titkon mindkét fél egymásra vágyott a megismerkedésük óta?

Figyelt kérdés

Vagy ilyenkor a beteljesülés csalódottságot hordoz magában?


Adott egy fiú és egy lány, akik 4 évig osztálytársak voltak. Nem voltak barátok, de azért jóban voltak. 4 éven át flörtölgettek egymással, meg volt köztük a vonzalom, de sosem volt köztük semmi, mert sosem voltak egyszerre szinglik. Csak "távolról" figyelték egymást.

Aztán az érettségi után megszakadt a kapcsolatuk, 5 évig semmit nem hallottak a másikról.

5 év után egy munkahelyre kerültek, így találkoztak ismét. A kapcsolatuk szinte ugyanott folytatódott, ahol annak idején félbemaradt. Annyi változott, ténylegesen barátok lettek, noha még mindig vonzódtak egymáshoz.

A srác 4 éve kapcsolatban élt.

5 hónapig bírták így egymás mellett. A srác szakított a barátnőjével, a lány munkahelyet váltott (hogy ne keverje a munkát és a magánéletet), és a srác a lányhoz költözött, mivel az előző barátnőjével együtt élt, és miután szakítottak, ő ment. Elvileg abban az 5 hónapban semmi nem történt köztük, csak miután a srác szakított a barátnőjével.

Szóval oké, hogy mondhatni majdnem 10 éve ismerik egymást, de ebből 5 évig nem is látták egymást, előtte pedig olyan fiatalok voltak, azóta mindketten rengeteget változtak.

Szóval érdemben 5 hónapnyi barátságról van szó, és 1 párként töltött napról, ami után összeköltöztek.

Ez nem korai?

Mit gondoltok erről a párról?



2016. szept. 8. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Maximum kiderül, hogy nem működik. Nem összeházasodtak, csak összeköltöztek. Más előbb meglépi ezt. Szerintem nincs ezzel semmi baj. Szerintem jó esélyeik vannak, valószínűleg sokat változtak, de még mindig vonzódnak egymáshoz, szóval vlami mélyebb oka van, hogy ennyire oda vannak egymásért.
2016. szept. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, a két fél hosszan várt ugyan egymásra, de időközben meg is ismerték egymást annyira, hogy ne legyen a dolog teljesen zsákbamacska. A kapcsolatok nagy részének kezdetén még tele vannak a felek illúziókkal. Ha minden kapcsolat megszakadna, azon a ponton, ahol kiismerik egymást és szembesülnek a párjuk valós jellemével, akkor nem lennének egy évnél hosszabb kapcsolatok.

Azt szabad megkérdeznem, hogy te hol szerepelsz a történetben, kedves kérdező?

2016. szept. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én az elhagyott barátnő vagyok...
2016. szept. 8. 16:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Valahogy éreztem.

Amúgy egy nap után én sem költöznék össze senkivel, de azt gondolom, itt a szükség is nagyban közrejátszott a döntésben.

Nem könnyű egy négy éves kapcsolatot kukába dobni, de a legjobb, amit tehetsz, hogy igyekszel elfogadni a helyzetet és feldolgozni a szakítást. Nyilván ezt megélni nehezebb, mint tanácsot osztani a gyakorin... Ne foglalkozz többet velük! Ha összejön nekik a közös élet, ha nem, a fiúnak sajnos nem te kellettél.

2016. szept. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ki van csukva hogy semmi nem volt 5 hónapig.
2016. szept. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tudom, és igazad van...csak nehéz látni, hogy milyen boldogok együtt...:(


Én sem hiszem, hogy semmi nem volt köztük 5 hónapig, de ezt állította az exem.

2016. szept. 8. 18:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Jajj csajszi ne görcsölj már ezen, meg boncolgasd a témát, mert nagyon nincs értelme. Ne az ő életükkel törődj hanem a tiéddel.

Fel a fejjel, és csak előre!

2016. szept. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2016. szept. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
sosem értettem, miért kell ENNYIRE pofátlanul hazudni. 1 nap utan soha senki nem koltozik ossze a masikkal. 1 parkent toltott nap :D johogy nem mar egy ora. Orulj neki, hogy megszabadultal egy ennyire jellemtelen valakitol, aki ennyire gatlastalanul hazudozik, es ennyire keptelen vallalni a felelosseget a tetteiert.
2017. febr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!