Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pároknál van olyan magasság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pároknál van olyan magasság, ami cikinek számít?

Figyelt kérdés
Pl. a lány 150, a fiú 190. szerintem ez egy kicsit zavaró mindkét fél számára.
2016. szept. 8. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt ilyen pár az ismerőseim között, 5 évig voltak együtt, szerintem semmi ciki nem volt benne, meg szerintük se.
2016. szept. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Hát ha nem zavar, hogy naponta öten röhögnek, hogy "állva le tudnád szopni", akkor ezt leszámítva tényleg nem ciki.

Tapasztalat...

155 cm/n

2016. szept. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Az a ciki ,hogyha valaki más véleménye szerint él,és a kirakatnak meg mások kedvére választ párt is.
2016. szept. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Biztos van olyan, ami a pórnép véleménye szerint ciki, de objektíve nézve ha a felek jól érzik magukat úgy, akkor bármilyen magasság rendben van.
2016. szept. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Nincs olyan hogy ciki. Ha primitív emberek szerint "ciki" az meg kit érdekel. Ha a párkapcsolat jól működik már miért lenne ciki. Már maga a kérdés is értelmetlen ebből a szempontból. Ez olyan mintha valaki azt kérdezné, hogy : ciki ha én kékszemű vagyok ő pedig barna szemű. Ciki ha barna a hajam, az övé meg szőke. Ciki ha sovány? Ciki ha izmos? Ciki ha okos? Ciki ha szegény? Ciki ha gazdag? Nem unalmas????
2016. szept. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Köztünk is van majdnem negyven centi,de nem kellemetlen egyikünknek sem.
2016. szept. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!