Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkednek azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkednek azok a pasik, akik félnek a nőktől? Minden nőtől tartotok vagy csak attól, aki tetszik? Rásem mertek nézni?

Figyelt kérdés
Ezt a félelmet inkább gátlásnak nevezném, dehát nem én találtam ki, hogy van ilyen
2016. szept. 8. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez nem félelem, nem ez a helyes szó, inkább tartanak a nőktől, ez már jobb. Nem rettegnek tőlük, csak nem szívesen vannak a társaságukban. És igen, idegen, ismeretlen nőktől tartunk, nem bízunk meg bennük. Ránézni nyilván ránézünk, de elkerüljük a társaságukat, nem szólunk hozzájuk, megtartjuk a távolságot, és igyekszünk minden kontaktust kerülni velük.
2016. szept. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Én jó ideig féltem a lányoktól, kifejezett azoktól akik tetszettek, és én is nekik. Sok lehetőséget kihagytam ez miatt...

Aztán interneten megismertem egy csajt, beszélgettem vele, és az első találkozón kb. 1-2 óra alatt feloldódtam mellette.

Azóta már csak akkor van gond, ha sokan vagyunk egy helyiségben, viszont 1v1 lazán elbeszélgetek egy nővel.

2016. szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
44%
Én pl. nem kifejezetten a nőktől félek, hanem inkább a visszautasítástól; pontosabban attól, hogy a visszautasítás nem kulturáltan fog történni, hanem direkt sértő és bántó módon, megaláztatásokkal. Ezért nem is állnék szóba egy olyannal, akin látom, hogy most jött éppen a földekről és még nála van a rotációs kapája is. Kizárólag csak olyannal kezdenék, akin látszik, hogy kultúrált és tisztában van az illemszabályokkal, valamint ápolt a megjelenése és légiesen könnyed az érintése, valamint nem köp le egyből mint egy náthás sün prüsszentéskor! :-)
2016. szept. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3 Nem tudom hol élsz, de örülök hogy nem oda születtem:D

Bár lehet elsőre kifogtad a százból azt az egyet, aki ilyet csinál.

De most kajak, van olyan nő aki ilyen?:l

2016. szept. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Távolságtartó vagyok, mert -szinte- az összes nő állandóan hazudik, hisztizik és csak kihasználja a férfiakat.
2016. szept. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
#4 Nyilván a többség nem ilyen, tehát akinek nem inge nem veszi magára! De igen, volt olyan hölgyhöz szerencsém akit elhívtam randizni, el is jött, csakhogy koszos ruhában és hát az orrát piszkálta közben meg hangosan böfögött! Nem azért, nem vagyok igazából háklis, egy büfi nálam simán belefér, meg hogy valaki randi közben leönti magát málnás-csokiturmixal (legalább jót nevetünk), de az említett eset tényleg több volt a soknál... A hölgy mintha az elmekórházból jött volna egyenesen, éppen csak pizsama nem volt rajta... Budapestre valósi vagyok és az említett furcsa lány (inkább kísértetnek, szellemnek mondanám) pedig budai lakos volt...
2016. szept. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Tényleg, inkább így kellett volna felvenni a kérdést: "Pasik, ti féltek a kísérletszerű lányoktól?" :-D
2016. szept. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
*kísértetszerű (azaz szellem ;-) )
2016. szept. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen nekem volt olyan időszakom hogy aki tettszett arra rá sem mertem nézni. Elbeszélgetni sem tudtam normálisan azzal aki tettszett, persze aki nem, azzal meg tök jól elbeszélgettem. Ma már ránézek sőtt rá is mosolygok ha tettszik :)
2016. szept. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!