Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt tanárommal szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt tanárommal szeretnék összejönni, ötlet hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés

Ő 32, én 20. Most ballagtam el.

Tanárnőcit nem ismerem, nem tanított, 24 évesnél többnek nem néz ki.

És nagyon kedvelem, az alapján amit kikérdeztem emberektől. Viszont... Fogalmam sincs hogyan kezdjek neki..


2016. szept. 8. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Azt nevem!

Gondolom tudod a nevét és.... megnézheted a telefonkönyvben, ki is az!!!!

Na jó, segítségedre lehet a Tin... az pont nem... az Iwiw... na jó, csak akkor ha február 31. van... MySpace... persze ha szereted az antik dolgokat... Facebook - talán ez, de vigyázz, mert erősen VK koppintás! :D :D :D (nyugalom, csak irónia).

Ha már megvan - kezdj el beszélni vele és lásd meg, mi lesz utána. ENNNYI az egész!

2016. szept. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi :)

De am mi az a VK? Tudatlanságom miatt érdekel.

2016. szept. 8. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

VK.COM - az orosz FB-ot hívják ennek (na tessék, így kell elrontani egy viccet, most szomorúvá tettél).

Komolyra fordítva a szót - kezdj el vele beszélni Fb-n. veszteni valód már nincs, mivel nem tanít téged.

2016. szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Huhh, köszi a választ, ezek miatt a viccek miatt 2 kezet is adnék. Rég nevettem már ennyit gyakori up comedyn :P
2016. szept. 8. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!