Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet addig titkolni azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet addig titkolni azt hogy gazdag vagyok ami nem vagyok biztos benne hogy szeret?

Figyelt kérdés
Egy jól menő vállalkozásom van, jó környéken élek, drága autóm van. Jó ötlet hogyha ezt eltitkolom a randi partnerem elől és később mondom meg?
2016. aug. 2. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Jo otlet, de ne hazudj rola, hanem inkabb keruld a temat.
2016. aug. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam én is.
2016. aug. 2. 18:37
 3/10 anonim ***** válasza:
és mégis hogy titkolod el? bkv val mész a randira??
2016. aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Igen,szerintem mindenképpen jó ötlet ez. Kivéded a pénz hajhász nőket,illetve biztosítva leszel afelől,hogy tényleg önmagadért szeretnek,és nem a vagyonod miatt.

Hazudni ne hazudj,inkább ne hozd szóba azt,hogy mennyi a jövedelmed stb. (Ne hogy az legyen,hogy miután megbizonyosodtál a lány szeretetéről és megosztottad vele ezt,úgy érezze,hogy pénzéhes rib* ncnak nézted.)

2016. aug. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Azt nem tudom, hogy jó ötlet-e úgy általában, én például nem haragudnék meg emiatt.
2016. aug. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3. Én vagyok a nő.
2016. aug. 2. 19:31
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha te vagy a no meg egyszerubb is. A randit ugy beszeled meg hogy felvegyen valahol, ha a munkadrol kerdez elmondod hogy ilyen es ilyen teruleten dolgozol, nem kell tudnia hogy te vagy a tulajdonos, illetve ha megkerdezi hova szeretnel menni mondjuk vacsizni, nyilvan nem egy nivos helyet mondasz. Egyebkent lehet o is hasonlo anyagi korulmenyeknek orvend.
2016. aug. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Sztem is jó ötlet. Így idővel kiszürheted h tényleg szeret-e téged,és az h több pénzed van,nem-e az motiválja a további találkákra. :)
2016. aug. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Valahogy sejtettem hogy nő vagy:)


Szerintem is kerüld a témát az első pár randin. Azt nem tudom meddig lehet elhúzni hogy ne derüljön ki. Nyilván nem fogsz minden randira tömegközlekedéssel érkezni, olcsóbb ruhákat felvenni, stb.

Előbb utóbb úgyis kiderül, és ez mindenképpen korábban lesz mint hogy teljesen kiismered a partnered.


De egyébként meg gondolom úgysem lesztek közös kasszán pár randi után, később meg ha látod hogy a pénzed jobban szereti akkor ejted...

2016. aug. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért amúgy ronda és öreg vagy?
2018. máj. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!