Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak vásárolt ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GigiGygy kérdése:

A páromnak vásárolt ajándék miért van az exénél? Rákérdezzek, vagy inkább hagyjam annyiban a dolgot?

Figyelt kérdés
A párom volt barátnője már egy éve zaklat minket (nagyon kitartó a csak). Ha meglát minket együtt, jön oda, és ordibálja, hogy a párom őt is d*gja a hátam mögött. Facebookon írni is szokott nekem, és elmondta az, hogy nála van a páromnak vásárolt szülinapi ajándék (egy könyv). Ezután kerestem a párom lakásában a könyvet, és nem találtam. Tényleg nála lenne? És a páromat ez nem is zavarja? Tőlem kapta. Azt hittem, hogy jelent neki valamit. :( Arról nem is beszélve, hogy szerinte az exe csak úgy bejutott a lakásába. Ilyen nincs...

2016. szept. 9. 09:09
 1/8 A kérdező kommentje:
*...kitartó a csaj
2016. szept. 9. 09:10
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Vagy mondjuk nála felejtette, mikor épp őt dugta.


Tudod, a könyvek nem szoktak csak úgy maguktól átkerülni egyik helyről a másikra.

Tegyük fel, hogy nem is beszélnek egymással, és nem is találkoznak, csak bejutott a csaj. Ebben az esetben honnan tudná, hogy a könyvet tőled kapta, a szülinapjára?


Kicsit gyanús, nem gondolod?


Nyugodtan annyiban hagyhatod a dolgot, ha nem zavar, hogy folyamatosan hülyének néz a pasid már egy ideje.


Arra még nem gondoltál, hogy a másik csaj esetleg igazat mond?

2016. szept. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Benne van a könyvben a nevem.
2016. szept. 9. 09:24
 4/8 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
91%
A párod dugja a hátad mögött,ez tuti. Egy féreg. A Кurva Аnyját!
2016. szept. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Szólj a lánynak, hogy adja át neked a könyvet bizonyítékként.Amennyiben nála van, akkor egyértelmű, hogy a pasid találkozgat vele.Az más kérdés dugja-e, ennyiből még nem fog kiderülni.
2016. szept. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Persze hogy kitartó a csaj hisz a pasid még biztos tartja vele a kapcsolatot.Ha nem tenné és zavarná a csaj akkor már tett volna valamit hogy lerázza.

Ha meg bebizonyosodik akkor dobd ki,mert ha nem dobod akkor semmi értelme a kérdésednek hisz téged sem érdekel a pasi.

És persze az látszik hogy éretlen vagy.

2016. szept. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jajj, ez pont olyan sztori, mint amit az egyik ismerősömnek adott be a pasija. Azóta házasok, komolyan annyira kíváncsi lennék, hogy azóta mennyit hazudoznak egymásnak... :-D Ott az ex befeküdt a pasi mellé az ágyba, állítólag csak úgy hívatlanul... :-D :-D Én ezeket nagyon nehezen tudom elhinni. Persze egy rámenősebbnél elképzelhető, de... Érdekes.
2016. szept. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen párom lenne, úgy repülne, mint a macska szarni! Húzhat vissza az exéhez.Szerintem téged is palimadárnak néz, meg az exét is.A csajnak igaza lehet, valószínű dugja.Szabadulj tőle, amíg nem késő.
2016. szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!