Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a szüleim miatt lett vége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szüleim miatt lett vége akkor még van esély hogy újra együtt legyünk?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom... 3 hónapig jártunk... de anyum elrontotta az egészet... mikor volt köztünk a barátommal egy kis nézet eltérés ő rögtön leb*szta..

Ő akart szakítani.. de azok után még anyum akkor is meg mondta neki a magájét.. és talákoztnk még ezek után is.. és azt mondta a volt barátom hogy nincs vége csak várjunk még...(Azt mondtamajds keres hogy hogy döntött.. de azóta már van b.nője... csakkicsit rosszul esik hogy annyit nem tudott megtenni hogy elém álljon és meg mondja h vége vagy vmi.. :S

(anyum sztem azért volt ilyen mert akkor én még csak 14 voltam a pasi meg 19) én nagyon szerettem.. és ő is szerett szerintem..

L/15


2010. ápr. 22. 14:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Túl fiatal vagy hozzá tényleg. Ő már 20 vagy mindjárt 20 és Ő teljesen mást akar mint Te...
2010. ápr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
és ő is szeretett szerintem*
2010. ápr. 22. 14:04
 3/15 anonim ***** válasza:
nincs rosszabb egy házisárkány anyósnál. én is menekülnék.
2010. ápr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ja a főkérdésre válaszolva: Nem.
2010. ápr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Beszéltünk a szexről mikor jártunk.. és azt mondta h ő akármennyit várna rám az elsőig...
2010. ápr. 22. 14:05
 6/15 A kérdező kommentje:

Egyik b.nőm ott lakik ahol ő.. szomszédok.. és mondta hogyha anyum nem szól bele még azóta is együtt lennénk..

Meg anyum teletömte minden hülyeséggel a fejem..

2010. ápr. 22. 14:06
 7/15 A kérdező kommentje:

Anyumnak az is probléma volt h roma volt a fiú.. de tök rendesek meg minden.. az anyja is nagyon kedves.. meg mindig olyan rendes volt velem..

Pedig apum is roma..

2010. ápr. 22. 14:10
 8/15 A kérdező kommentje:
Ez most h jön ide?
2010. ápr. 22. 14:12
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha anyukád ennyire kézben tartja a dolgokat, akkor jó eséllyel csak akkor lesz normális kapcsolatod, ha elmész fősulira/egyetemre, és koliba költözöl... (tapasztalat)
2010. ápr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ja és még hozzá teszem hogy nem sokára felsősulis leszek.. és anyum azt mondta ha cigánnyal összemerek állni bejön a suliba és olyan balhét csinál... :S
2010. ápr. 22. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!