Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap este láttam a lányomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este láttam a lányomat egy másik nővel vacsorázni. Mire véljem ezt? ( Lent).

Figyelt kérdés
Magában a tényben még nincs semmi furcsa,de a viselkedédük nagyon elgondolkodtató volt.Egymás szemébe nézve mosolyogtak, néha közelebb hajoltak egymáshoz, mintha egy picit zavarban is lettek volna,látszott,hogy csak egymásra figyelnek,engem is csak jóval később vettek észre.A testbeszédükböl az jött le,hogy bensőségesebb a viszonyuk...A lányom azt mondta,hogy ez a nő az ő betege volt (orvos), és hálából hívta meg vacsorázni.Ez nagyon is valószínű,biztos csak én látok rémeket,de nem tudom kiverni a fejemből,hogy egy randevút láttam.

2016. szept. 10. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
És ha randevú lett volna, akkor kitagadnád őt a családból vagy mi? ( Csak kíváncsiságból kérdezem. )
2016. szept. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tagadnám ki csak ...nem is tudom, hogy fogalmazzam meg. Furcsa,szürreális.Főleg így hogy bizonytalan vagyok.
2016. szept. 10. 16:58
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes. Egy szülőnek mindig az első megérzése a jó.Kedves apuka a leírtak alapján nagyon gyanus!
2016. szept. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az anyuka vagyok.És hát igen,nekem is gyanús,de a megérzéseken kívül nincs bizonyítékom,úgyhogy azon emésztem magam,hogy jól láttam-e,vagy csak képzelődtem.Egyrészről láttam amit láttam,ráadásul a lányom nagyon ki volt öltözve,ami egy volt betegével eltöltendő vacsorához nem egészen indokolt másrészről az emberek nyilván másképp öltöznek fel egy étteremben mint mondjuk egy kórházban,és a lányomnak mindig is férfiakkal volt dolga,férjnél is volt,úgyhogy teljesen hidegzuhanyként ért ez a "felismerés",ami egyenlőre csak az én fejemben létezik...De tényleg úgy viselkedtek mintha randiznának.
2016. szept. 10. 17:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Es ha randiztak, akkor mivan?
2016. szept. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg tőle?

Nem lenne egyszerűbb, mint bizonytalanságban élni?

Ha a lányod orvos, lesz elég intelligens ahhoz, hogy ne tagadja le, ha vonzódik a nőkhöz (is).

2016. szept. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy nagyon jó viszonyba kerültek, barátnők lettek, és elmentek egy közös vacsira. Én is szoktam olyan helyzetekbe kerülni egy-egy barátnőmmel, amit külső szemlélő akár félre is értelmezhet, pedig csak nagyon jó és közeli a kapcsolatunk, semmi több, még csak vonzalom sincs. Ha elegánsabb étterem volt, akkor meg kiöltözhettek amiatt is.

Ha meg tényleg randi volt, abban sincs semmi. Attól még, mert eddig csak férfiakkal volt, lehet biszexuális. De ezt vele kellene őszintén megbeszélned, csak ő tudja rá a választ, nem pedig mi.

2016. szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

sztem ha a saját neméhez vonzódik akkor se dől össze a világ, csak a pride-ra ne menjen, mert őt is megdobálom rohadt paradicsommal! :DDD (vicc volt, nem paradicsommal dobálok :D)


amúgy ha férjnél volt, akkor lehet, h rájött, h mégse férfi kell neki, ez is benne lehet.

2016. szept. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha ESETLEG úgy is lenne, két szerető szívet kell látni ebben, ami NEM elítélendő.
2016. szept. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyanús
2017. jan. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!