Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy végezhetnék erről közvéle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy végezhetnék erről közvéleménykutatást?

Figyelt kérdés

Nagyon csúnyának gondolom magam, viszont a környezetem mondja, hogy nem vagyok az.

Ők nyilván elfogultak, mert ismernek és szeretnek, ezért kíváncsi lennék, hogy ismeretlen emberek mit gondolnak, őszintén.

Ide nem akarok feltenni fotót, mert nem biztonságos. Ezen kívül milyen alternatívákat ismertek? :)


2016. szept. 11. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég nehéz lenne úgy véleményt mondani, hogy senki nem láthatja a fotódat.
2016. szept. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Ezért kérdeztem, hogy hol tudnám úgy megkérdezni, hogy biztos ne lássa olyan a képem, aki ismer
2016. szept. 11. 08:09
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Miért nem mindegy, hogy másoknak tetszel-e?

Mit valtoztat az életeden, ha igen és ha nem?

Miért akarsz megfelelni vadidegeneknek?

2016. szept. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de akik ismernek,azoknak nem kell fotó ahhoz, hogy tudjál, hogy nézel ki. Szerintem inkább vagy ostoba, mint ronda.
2016. szept. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt szerinem a mentális egészség témakörbe kellene átsorolni.

Ki mondja, hogy nem vagy csúnya? Milyen viszonyban vagy

velük? Te miért állítod azt, hogy csúnya vagy?


Ha gondolod, küldj egy képet, kapsz véleményt.

2016. szept. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért nevezel valakit ostobának, aki tisztában van azzal, hogy nincs reális önképe és ezen szeretne úgy változtatni, hogy elfogulatlan véleményeket szeretne hallani.
2016. szept. 11. 10:24
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Mert vasárnap van. Ma mindenkit annak nevezek. :)
2016. szept. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!