Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hasam még mindíg nem lett...

A hasam még mindíg nem lett feszes. Milyen gyakorlatokat végezhetnék? Eddig teljes testes edzést csináltam. Többnyire Rubint Rékára ugráltam. Most koncentráljak csak a hasra?

Figyelt kérdés

-10 kg volt a cél. Most tartok -8kg-nál de szerintem a hasam alig változott. Narancsbőröm eltűnt,fenekem és a combom szép feszes lett de a hasam... az katasztrófa. Nyárig még rendbehozhatom?


Napi 40 perc Rubint Rékát és 40 perc szobabiciklit sportoltam eddig.


Étrendem szerintem rendben van,legalábbis nem akarok rajta változtatni mert nekem nagyon bevált. Sok fehérje,kevés -(30g max) szénhidrát.


2016. ápr. 27. 08:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Folytasd tovább! Valószínűleg a hasadon van a legtöbb zsír. Nekem is onnan megy le legkésőbb.
2016. ápr. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

A szénhidrát nagyon kevés. Mindaddig nem baj, amíg kompenzálod zsírral. Na meg az sem mindegy, mennyi az a fehérje...

A szervezet képes előállítani a számára szükséges cukrot, ezt bevinni külön nem kell, de ehhez alapanyagra van szüksége. Konkrétan zsírra vagy fehérjére. Ha nem talál hozzá elegendőt, akkor megbontja az izmokat.


Mit értesz az alatt, hogy a hasad katasztrófa? Ezt a 8 kg-t mennyi idő alatt adtad le? Megnyúlva maradt a bőr, vagy mi a gond a hasaddal?

Ha csak izom kevés rajta, az edzéssel megoldható, csak izmot nem Rubint Rékára kell építeni. ;)


Hasprések, lábemelések...


Ha a bőr van megnyúlva, azon minimálisan segíthet az edzés, de csodát ne várj, utólag nem igazán javítható.


Ha csak annyi, hogy ott van még zsír, akkor folytasd, amit eddig! A legtöbb embernél a hasról megy le utoljára a zsír.

2016. ápr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát,hogy ugyanolyan mint mikor elkezdtem diétázni. 2 hónap alatt ment le egyébként. Tehát az a gondom,hogy konkrétan nem fogytam hasról. Tavaly lett nagy hasam,elszaladt velem a ló és fel is ugrott 10kg. Most meg nem bírom eltűntetni. Azthittem (már látom hogy nem bagyon fog menni),hogy 4 hónap alatt ösdzehozom a -10kg. Legalábbis az megy eddíg,de nemhinném,hogy a maradék -2kg-al lemenne a hasam.
2016. ápr. 27. 09:42
 4/19 anonim ***** válasza:
Esélyes,hogy az 8 kg nagy része víz és izomveszteség. 30 g ch nagyon kevés, hacsak nem ketogén diétát csinálsz. A test mindig energiaminimumra törekszik. Ha azt érzékeli,hogy kevés a normál működéshez szükséges tápanyag,akkor bekapcsol a vészüzemmód,az energiaigényes izomzatot lebontja a zsírt pedig a végsőkig tartalékolja.
2016. ápr. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ezeket mind tudom. Ketogen diétát csinálok igen. Van hogy csak 10 g a ch
2016. ápr. 27. 10:04
 6/19 anonim ***** válasza:
Ch visszatöltést szoktál csinálni?
2016. ápr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Remélem, nem szokott, mert tök felesleges, csak kiesne a ketózisból. Max. egyeseknek jó, akik anélkül nem tudnak rendesen edzeni.


Nos, ahogy már írták, tarts ki, van, aki hasról fogy le legutoljára, már mindenhonnan lefogyott, de hason sok van... Végig kell csinálni.

Bár 2 kiló alatt sem történhetnek csodák, bár ki tudja, te mit nevezel katasztrofálisnak. 2 kiló felesleg akkor sem az, ha hasra hízik az ember, bár igen látványos s megértem, hogy nem tetszik.

2016. ápr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem pl. muszáj heti egy napot visszatöltenem,különben nem tudnám a súlyzós edzést megcsinálni. Persze lehet, hogy a Rubint Rékához nem kell...
2016. ápr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Valószínűleg több volt a felesleg mint 10kg. Tudom is hogy több volt,de már -10kg-nak örültem volna. Az a normál tartomány. Tehát szerintem lemegy mindenhonnan és végül a hasamról. Gondolom így 15kg fogyást jó volna összehozni. 160cm magas vagyok,58kg célt tűztem ki,de 53-55kg még jobb lenne. Úgy látom menne.


Nem töltök vissza ch-t. Az első 2 hét rossz volt,szédelegtem,de azóta nagyon jól vagyok.

2016. ápr. 27. 11:59
 10/19 A kérdező kommentje:

Tehát 68-ról indultam. Most vagyok 60kg.

Gondolom nincs (sok) izomveszteségem mert a combom és a fenekem szép lett,a narancsbőr(zsír)mind eltűnt.

2016. ápr. 27. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!