Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye még léteznek normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye még léteznek normális, rendes férfiak?

Figyelt kérdés
Teljesen el vagyok kámpicsorodva... A barátom nem elég, hogy mostanság bunkó lett velem, aminek nem értettem az okát, még meg is csalt... Kedves férfiak, ugye csak elenyésző számban van köztetek ilyen férgek?
2016. szept. 11. 16:29
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
Ahogy az itteni történeteket olvasom, revideáltam a statisztikámat egy ideje.
2016. szept. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Dreamer88 ***** válasza:
86%

A jó hír: kevesen vannak az ilyen férgek

A rossz hír: általában ők tudnak a legjobban csajozni

2016. szept. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én normális komoly embernek tartom magam, nem játszadozok mások érzéseivel. Azonban úgy veszem észre, hogy az ilyen átverős alakok sokkal könnyebben nőznek, mint én. Ők jobban hajtanak a nőkre, így valószínűleg több ilyen kapcsolat van... Ez van. :)
2016. szept. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyről biztosan tudok :D amúgy biztos vagyok benne, hogy vannak még, de ugye mivel társadalomban élünk, az egyének hatnak a környezetükre és viszont. Azaz a probléma összetett dolog és nem feltétlenül teljesen független individuumok randalírozása az élet.

Tegye fel a kezét, aki érti, mit akartam mondani xd


24/F

2016. szept. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Ti nők mindig ezeket a férgeket választjátok...ki kéne nyitni a szemeteket. Nektek nem kellenek a hűséges, romantikus srácok, csak az ,,alfahímek". Jöhettek lepontozni.
2016. szept. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5# bocsi nem pontozlak le mert igazad van. Remelem egyszer megbocsatassz.


Kerdezo amennyi normalis no van annyi normalis ferfi :)

2016. szept. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
#6 Sosem bocsátok meg!!!!!
2016. szept. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Attól függ hol és milyen társaságban keresed őket. Egyébként léteznek mindenhol rendes emberek, csak győzd megtalálni őket. :)

Például én sosem csalnék meg senkit, egyáltalán nem egyenes dolog és láss csodát, minden haverom a környezetemben hasonló gondolkodású mint én.

2016. szept. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Igen léteznek normális,rendes férfiak. De sajnos nőnek "normális" férfi más jelent nekik. :-)
2016. szept. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Léteznek igen, de valamiért sose veszik őket észre a nők, hacsak nem néznek ki Kevin Costnernek vagy nincsenek tele lóvéval.
2016. szept. 12. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!