Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, bántátok már meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, bántátok már meg, hogy nem volt egyéjszakás korszakotok?

Figyelt kérdés

komoly szándékkal jöttem össze mindig lányokkal. Volt, akire én mondtam nemet, mert láttam, hogy belém van zugva, de nem tudom visszaadni neki egy hétnél tovább, megdugni és dobni meg nem akartam.


az évek alatt felvilágosítottak rejtett potenciáljaimról. Hogy a fekete hajammal és szememmel sokkal többet elérhetnék. Ez a kisebbik dolog.


A másik, hogy 30 vagyok, túl vagyok két komoly elutasításon. Hiába tettem meg értük mindent, el vagyok felejtve. Nekik fontosabb volt egy jóképű pasi, aki utàn akkoris sírnak, amikor az hetente tűnik fel másik lánnyal.

És csalódtam a társkeresőkben. Az hagyján, hogy a 95 % ával nem lehet beszélni. De a többi, amint talál valamit, lelép azonnal


kicsit ezért vagyok most a sírás határán. Lehet, hogy meg sem érdemlik a kedvességet, meg hogy a saját érdekemben át kell gázoljak rajtuk? Elrontottam az életem?


2016. jún. 27. 00:39
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Nem bántam meg, mert én a komoly kapcsolatok híve vagyok és egyszerűen gáznak tartom az olyan embereket, akik kapcsolat híján sem bírnak állatias ösztöneikkel és szexelnek jobbra-balra. Gyakorlatilag egy ruhába bújtatott állat a társadalom nagy része, kiművelt kutyák és macskák. Ahogy a nagy bölcsek is mondják.

Figyelj, vannak, akik egóból is dugnak, mindamellett, hogy fizikálisan nagyon jó érzés, ettől érzik magukat valakinek, ha minél több emberrel ágybabújnak. Ez illúzió, ettől senki sem lesz több ember, inkább csak elmerül a szenvedély kötőerejében és áltatja magát, hogy de fa__a ember vagyok én...

Az igaz, hogy nagyon nagy gáz van manapság a fejekben, mert a jóravaló, értelmes, komoly szándékú emberek szívnak a legnagyobbat. De akkor sem gondolom, hogy az a megoldás, hogy végigq.rja valaki bosszúból a fél megyét. Ez csak ideig-óráig lenne kárpótlás. Nem q.rtál te el semmit, csak kicsit kattanj le erről a muszáj, hogy legyen valakim témáról, mert bár klisé, de tényleg akkor alakul majd, ha nagyívben letojod és érzelmileg el tudsz szabadulni, tiszta tudsz maradni, nem pedig függésben a hiány érzetével.

2016. jún. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Nem bántam meg. 28 évesen egyetlen "egyéjszakás" kapcsolatom sem volt és nekem így jó. Nem is tervezem, hogy legyen.


Viszont te miért is vagy a sírás határán? Ennyi idősen még bőven tudsz kavarni a lányokkal/nőkkel, semmiről sem késtél le.

2016. jún. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt egyéjszakásom 2 alkalommal, nem nevezném korszaknak, de ha nem lett volna se bánnám. 29/f
2016. jún. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, én azt bántam meg hogy elfelejtettem tökéletes genetikával születni.

Ha az összejött volna, eldönthettem volna, hogy egyéjszakást vagy komolyabbat akarok.

De nem, maradt a marok marcsa meg később az omeganőstények, akikkel a kapcsolatban semmi örömöm nem volt.

2016. nov. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!