Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor tetszem már meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tetszem már meg egy fiúnak? Nem tudom miért, de nem nagyon volt még barátom, és ez zavaró. Lehet azért mert nem vagyok egy ilyen ribi féle. Mint ahogy ez kezd elterjedni.17/lány Mi baj lehet velem? :O

Figyelt kérdés
Szerintem olyan átlagos kinézetű vagyok.
2011. márc. 2. 22:26
1 2
 1/17 anonim válasza:

Honnan veszed,hogy nem tetszel senkinek? Lehet, hogy egy csomóan szeretnének jobban megismerni, csak nem mernek kezdeményezni, vagy vmi. :-)

Szerintem nincs ebbe semmi baj.

2011. márc. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
ugyanennyi idős vagyok teljesen hasonló problémákkal:S gondolkodtam a társkeresőn is de inkább nem regisztráltam. nem igazán tudsz mit tenni ahogy én sem.
2011. márc. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

ugyanmár.Ezek a mai fiatalok(mondomén aki 18éves vagyoK:D)

olyan félénkek...Simán lehet ,ahogyan az első hsz.ben is írva van,hogy sokaknak tetszel csak hát na sok fiú nagyon félénk:) Ha mindenkötél szakad,utolsó lehetőségként próbálj kezdeményezni,értékelik ám a srácok:)

2011. márc. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

17 évesen én is ugyanezeken gondolkoztam, csak én srác vagyok :)

Aztán egyik napról a másikra az ölembe pottyant a (mára ex) barátnőm, és egy csapásra megváltozott az életem.

Szóval ne add fel, eljön még a te időd egyszer :)

Az online társkeresőket csak ajánlani tudom, nagyon sok srác van fent, akik élőben nem mernének odamenni egy lányhoz, de mégis jó társak lennének.


23F

2011. márc. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Járj el pl. sportolni, ott ismerkedhetsz, meg talán jobb a merítés is, mint vmi szórakozóhelyen...


hol laksz amúgy?

2011. márc. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Küldj egy képet magadról:D
2011. márc. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
először is nekem 24 évesen volt az első szerelmem(a mai napig:D)zavart persze főleg barátok közelében akiknek volt párjuk de nem izgattam magam társkeresőn kerestem magamnak pasikat(persze előtte leveleztünk mert mégis csak egy idegen)volt jó néhány randi csak sajnos mindig rosszat választottam(idegbetegek voltak vagy tisztaságmániások stb...)kedvesek de hosszú távon fárasztó lett volna,de a lényeg mindig én kezdeményeztem mert a seggemen ülni háát az nem hozza elém Rómeót(Japánban amúgy a lány kérdezi meg a fiút hogy járna e vele:) )aztán egyszer iwiwen írt egy osztálytársam moziba hívott és azóta happy minden.A szerelem lényegében a szerencsén is múlik meg azon is hogy időben elkapd:)hajrá indulj, menj társaságba, társkeresőre vagy szemelj ki valakit az osztályból és légy rámenős,mert a régi várom a pasit amíg felkér egy táncra stílus már elmúlt túl félénkek lettek:S és 17 vagy nagyon fiatal még bármi megeshet:)
2011. márc. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
ja és 25/N
2011. márc. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Engem 17 éves koromban utáltak a srácok(vagyis osztálytársaim). Magas vékony lány voltam, szép arccal de voltak hibáim is. Szemüveg, fogszabályzó, fiús rövid haj nem jött be az osztálytársaimnak. Akinek be is jött volna annak is addig tömték a fejét, még pattintott. Azóta lekerült a fogszabályző, szemüveg helyett kontaklencse a hajam is nőt és a szerelem is rám talált:)

Lehet, hogy nem a kérdésre lett válasz akkor bocsi:$

2011. márc. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Sportolok és ott is van jó pár helyes fiú :D

Köszönöm a válaszokat!! :)

2011. márc. 3. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!