Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 éves vagyok, még soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves vagyok, még soha nem volt barátnőm és ez nagyon zavar, mit lehetne tenni ellene?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy középiskolában elég visszahúzódó gyerek voltam, és nem alakultak ki komoly kapcsolatok az életemben, utána elvégeztem egy képzést, ott sem történt semmi érdekes.


Most elkezdtem dolgozni, már 2 éve, de a napokban iszonyúan rám jött egy rossz érzés emiatt, eddig nem foglalkoztatott annyira, de most még aludni is nehezen tudok. Fontos, ha az embernek van egy megértő társa, akivel eltölti kellemesen a napjait, eljár ide-oda és ugye szerintem a szexuális kapcsolat sem utolsó dolog. Irigykedem a mai 16 évesekre, hogy milyen jó lehet annak aki annyi idősen aktív nemi életet él nekem meg semmi nem jutott. Ez nem panaszkodás akar lenni, de nem tudom mit tehetnék ez ellen, így meg főleg nehéz, egy 20 év körüli lány már tapasztalt embert vár el minden téren. Szerintetek mit tehetnék?



2016. szept. 11. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Ne is legyen barátnőd. A lányok nem érdemelnek szeretetet. Legalábbis a 99%-uk. vannak azért rendesek, de azok meg ritkák.
2016. szept. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én szeretnék, szerintem anélkül nem teljes az ember élete, lehet kifelé mást mutatni, hogy ez milyen jó, de belülről akkor is hiányozni fog, legalábbis szerintem.
2016. szept. 11. 19:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne zavarjon! Miert kell hogy az embernek legyen 100 noje mar ennyi eves korara?

Becsulendobb a normalis, mint az aki minden heten massal van!

En is visszahuzodo voltam, csak 16 evesen lett is kapcsolatom ami 3 evig tartott. Ezt azert mondom el mert azota en is egyedul vagyok es 22 vagyok, csak azert mert nincs normalis ferfi! Mindenhol a gyerekes gondolkodasu fiuk vannak, akik a szexre hajtanak tisztelet a keves kivetel!

Tessek ismerkedni, ha nem mashol tarskereson! De ne kozold, hogy meg nemvolt baratnod. Csak ha mar eloben ugy kialakult. Becsulni fogja! :)

2016. szept. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Több nézet is van, az eggyik az hogy legyél nyugodtan béna béla egész életedben nembaj ha soha nem volt és nem is lesz barátnőd 1001 kifogás és praktika van rá hogy elmond miért tettél úgy ahogy (1. és 2. Kommentelo...)

De az én nézőpontom az az, hogy legyél leleményes, kitarto, menj el gyurd ki magadat barátkozz fiúkkal lányokkal aztán az a lány akinek van esze azt hódítsd meg (mivel gondolom neked egy szerelmed lesz egész életedben ezért nem kellene elkapkodni a választást csak mert kanos vagy, elvégre pin@j@ mindnek van)


A tapasztalat meg csak 20 -adlagos butaság pl.: ha nem akarod olyan magasra tenni a lécet vagy ha kanos vagy és már ordít a főnök akkor vannak lányok akik pont mint te nem voltak még senkivel sem eggyütt mert pl.:

rondák/elhízottak/szendék/(legalja)kockák

na azokra simán rámehetsz bármi baj nèlkül és ha szerencséd is van akkor még aznap éjjel meg is fektetheted őket feltéve hogy megtalálod őket lakáson kívül :/


Sok sikert ;)

2016. szept. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a biztatást!
2016. szept. 11. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!