Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszakítanád a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakítanád a kapcsolatot az ellenkező nemű barátaiddal, ha a párod, akit nem ismersz olyan régóta, megkérne rá, azzal az ürüggyel, hogy nem hisz a férfi-nő barátságban?

Figyelt kérdés
Jelenleg nem aktuális a kérdés az életemben, bár voltam már hasonló helyzetben nagyjából 10 évvel ezelőtt (velem szakítottak már meg barátságot, bár féltékenykedésre semmi ok nem volt), de érdekel, hogy ennek az oldalnak a felhasználói mit gondolnak erről a kérdésről.
2016. szept. 11. 19:27
1 2
 1/14 Dreamer88 ***** válasza:
0%

Biztos meg.

Jelenleg is szenvedő alanya vagyok egy ilyen helyzetnek.

Hiányoznak a női barátommal folytatott beszélgetések de amióta pasija van eltűnt nehogy féltékeny legyen a srác :(

2016. szept. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mérhetetlen baromság.
2016. szept. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szakítanám meg. Ne legyenek barátaim, hogy ne sérüljön az egoja?
2016. szept. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Semmi esetre sem.

Itt azzal a személlyel van baj agyilag, aki képes ilyet kérni a másiktól. Neki kéne agyilag felnőni, megbízni a másikban akit állítólag szeret, és a kisebbségi komplexusát leküzdeni.

Akkor most ezzel az erővel, én is tiltsam meg, hogy az ellenkező neműekkel szóba álljon? Micsoda nevetséges dolog!

2016. szept. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én pofán röhögném aztán mehet amerre akar. Senkinek nincs joga megszabni, hogy kivel barátkozhatok meg kivel nem.
2016. szept. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%

Én bemutatnám az ellenkező nemű barátaimat a páromnak, ssem találkoznék velük olyan helyetben, hogy a párom rosszul érezze magát.


A volt barátom viszont többek között azért csak volt barát, mert az ellenkező nemű barátiat kicsit előrébb helyzete, mint a kapcsolatunkat, nekem pedig ez nagyon rosszul esett.


Félreértés ne essék, nekem nagyon fontosak a barátam, de a kapcsolatom fontosabb. Volt péládul olya szituáció, hogy a fiú haverom szakított, tudtam, hogy nagyon kivan - de nem azt ajánlottam fel, hogy átmegyek, hanem azt, hogy beszéljünk telefonon, vagy tartson velünk hülyéskedni a párommal és a barátainkkal (nyilván úgy, hogy mind a ketten figyelünk rá, hogy jól érezze magát).


Úgy vagyok vele, aki a barátom, az elfogadja a páromat. Aki nem, azzal sajnos nem tudok mit kezdeni.


Nekem rosszl esett, ha a párom más lányokkal találkozott, főleg úgy,hogy a rossz pillanatokban mindig én voltam mellette.

2016. szept. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Szó sem lehet róla. Akkor, kikhez járnék alkalmanként vigasztalódni?
2016. szept. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem!

N24

2016. szept. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A legböszmébb Feri ***** válasza:
90%

K**vára NEM!

De ilyen hülyével nem is lennék együtt túl sokáig.

2016. szept. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem hisz a férfi-nő barátságokban, az ne barátkozzon ellenkező neműekkel, ez ilyen egyszerű. Szerintem ha ilyenre kérne valaki, körberöhögném. Pedig nincs sok férfi nemű haverom, barátom.
2016. szept. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!