Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszakítanád a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakítanád a kapcsolatot az ellenkező nemű barátaiddal, ha a párod, akit nem ismersz olyan régóta, megkérne rá, azzal az ürüggyel, hogy nem hisz a férfi-nő barátságban?

Figyelt kérdés
Jelenleg nem aktuális a kérdés az életemben, bár voltam már hasonló helyzetben nagyjából 10 évvel ezelőtt (velem szakítottak már meg barátságot, bár féltékenykedésre semmi ok nem volt), de érdekel, hogy ennek az oldalnak a felhasználói mit gondolnak erről a kérdésről.
2016. szept. 11. 19:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Úgy látom, eddig a többség az én véleményemen van. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2016. szept. 12. 00:03
 12/14 anonim ***** válasza:
szerintem amugy az ellenkezo nemu baratsagok az uj par megjelenesevel automatikusan leertekelodnek legalabbis az egyutt toltott ido tekinteteben.tiltasnak ertelme viszont 0
2016. szept. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Egy párkapcsolat dinamikájából logikusan következik, hogy eleinte a barátok némileg háttérbe szorulnak, logikus, hiszen akkor a pár sülve-főve együtt akar lenni. De aztán idővel jönnek a szürke hétköznapok, helyre áll a rend, és a barátok sem hanyagolódnak el, függetlenül a nemüktől. Nekem az ellenkező nemű barátaim és az azonos nemű barátaim ugyanolyan szinten mozognak, és volt már úgy, hogy párkapcsolati kérdésben ellenkező neműtől kértem tanácsot, mert úgy véltem, ők jobban ismerik magukat.
2016. szept. 12. 07:50
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradnék valakivel aki ilyen ultimátumot akar adni. Két férfibarátom van (persze több haverom is van, de őket most nem sorolom ide), mindkettőjüket több mint 15 éve ismerem és soha nem volt még gondolatszinten sem több köztünk barátságnál. Ha egyszer csak jönne valami pasi és közölné hogy ő nem hisz a férfi-női barátságban (ergo nem tanult meg rendesen szocializálódni az ellenkező nemmel, ami az ő baja) szóval szakítsam már meg ezeket a barátságokat akkor úgy röhögném képen, mint a huzat. Ha pedig erőszakoskodna és próbálna valahogy manipulálni (mindegy, hogy érzelmi zsarolással vagy más játszmázással vagy bármivel) addig is tartana az a kapcsolat. Nevetségesek, buták és szánalmasak a féltékeny emberek, amióta megkímélem magam tőlük, nyugodt és boldog az életem.
2016. szept. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!