Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetovált lánnyal járni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetovált lánnyal járni?

Figyelt kérdés

Egy itteni kérdés kapcsán gondolkodtam el a dolgon.

Férfiak, nektek mennyire hátrány, ha egy nőnek tetoválása van? Befolyásolja-e a véleményt, ha látható vagy rejtettebb részen van a minta?

(Kérlek, írjatok kort is, illetve hogy nektek van-e tetoválásotok - kíváncsi vagyok, van-e összefüggés :) )



2016. szept. 11. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Nincs, és soha nem is lesz tetoválásom.

Hogy zavar-e, ha a lánynak van? Csak akkor, ha összességében valamiért taszító. Egyébként nem zavar, sőt, lehet, hogy még tetszik is.

F 33

2016. szept. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Dreamer88 ***** válasza:

Nálam nagyban függene attól hogy mennyire látható és mit ábrázol.

Ha csak valami kis dolog akkor még tetszene is.

Egy nagyobb darab csak akkor nem zavarna ha nekem is bejön.

Ha az arcán van valami vagy valamelyik volt pasijának a neve van a testén akkor felejtős.


Nincs tetoválásom, de a közeljövőben tervezek párat csináltatni.


28F

2016. szept. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Nálam mondhatni kizárt dolog, hogy tetoválása legyen. Nagyon nagyon ritka esetben jönnék össze ilyen lánnyal, akkor is csak esetleg egy olyannal akinek a csípőjén van egy virág vagy valami krixkrax. Nincs bajom a tetováltakkal, de én nem akarok egy ilyen összefirkált női testet nézni.
2016. szept. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noren1989 ***** válasza:

Befolyásolja, hogy milyen a tetkó, hol van, mit fejez ki.


Alapvetően nekem bejönnek a tetovált, piercinges lányok is, viszont ez mind csupán külsőség.


Nekem nincs tetoválásom.

2016. szept. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Nálam semmi jelentősége nincs!Kavartam olyan lánnyak akin 13tetkó volt rajta és nem is kicsik...Az egyik legrendesebb,normálisabb lány volt akit ismertem!A tetoválás és az inteligencia nem függ össze!Egyébként nekem kifejezetten tetszik és sexi.

38F

2016. szept. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ mit ábrázol. És hogy miért csináltatta. Én is tervezem, hogy majd lesz, és ha normális tetoválás, és nincsen túl sok rajta akkor nem baj, sőt van ami kifejezetten még szexi is.
2016. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehagytam, hogy 27/F
2016. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a tetkósok, de azért ne borítsa az egész testét, ne túl nagy felületen legyen. 25F
2016. szept. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem látható helyen van egy tenyérnyi.

Barátom állítása az, hogy sose jönne össze tetovált nővel, s lőn több, mint 2 éve együtt vagyunk.

Nem úgy kezdtem az ismerkedést, hogy "figyi, van egy tetkóm", kb 2 hét után kérdeztem rá, hogy zavarja-e mert van egy, ami sokat jelent számomra. Megnézte, közölte, hogy nem pártolja, de emiatt nem fog szakítani, meg semmi ilyesmi, egyszerűen figyelmen kívül hagyja.

2016. szept. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
27%
Én soha nem járnék tetovált lánnyal. Nálam kizáró ok. 28/F Nincs tetkóm, nem is lesz.
2016. szept. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!