Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan lányok akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akik nem szeretnek diszkóba járni és magukat mutogatni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 29. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincsenek sehol azok nem lányok XD persze hogy vannak
2016. aug. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akadnak.
2016. aug. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Szeretek diszkóba jarni. De nem a mellemmek es a pixámmal ismerkedek. Inkabb a hangulat es a tanc miatt megyek.
2016. aug. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sose járok diszkóba, mert untat, de biológiailag nő vagyok.
2016. aug. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy, utolsó?
2016. aug. 29. 14:38
 6/11 anonim ***** válasza:

Világéletemben rühelltem a diszkókat (utoljára általánosban voltam sulidizsin), nem szeretek táncolni, a zenétől, amit ilyen helyeket játszanak, pedig szabályosan rosszul vagyok, a magamutogatás sem az én rezortom.


Mivel hasonló emberekkel veszem körül magam, kapásból 20-30 nő ugrik be az ismerettségi körömből, aki hasonlóan van ezzel.


Szóval igen, létező jelenség :)


28N

2016. aug. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
persze, az ismeretségi körömben is van jópár és én is ilyen vagyok (20/l)
2016. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, létezünk páran :D
2016. aug. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk én már foglalt vagyok, de én sem vagyok nag diszkós. Táncolni imádok, de ezt a tipikus ordító tüctüczenét, ami mellett nem lehet beszélgetni, heringpartyt, sok tahót nem bírom. Így ritkán járok diszkóba.
2016. aug. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Diszkoba ritkan szeretek ugyan jarni, viszont magamat szeretem mutogatni. Most ugy ertem, hogy eleg nagy melleim vannak, amiket ki is teszek, szoknyat is gyakran hordok, leggyakrabban picit terd felett vegzodott, de ennyi

23L

2016. aug. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!