Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jó válasz arra amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó válasz arra amikor a csajod megkérdezi azt, hogy elmehet e bulizni?

Figyelt kérdés
Ha megkérdezné tőlem ezt egy lány akibe szerelmes vagyok és mindent odaadnék érte még az életemet is és összejövök vele és megkérdezni ezt akkor mi erre a helyes válasz ? Szerintem mindenkinek a kockázati lehetőség jut az eszébe mi van ha megcsal ? Rányomulnak pasik és ő nem áll ellen és megtörténik a dolog lefekszik egy idegen sráccal . Ha megkérdezné tőlem egy lány ezt akkor mennyi az esélye annak,hogy félre akar kefélni ? Ha egyszer leszek szerelmes akkor nem gondolom,hogy magamhoz akarom láncolni ezt tisztázzuk ! Viszont ha megkérdezné akkor mit akarhat jól érezni magát a barátaival vagy a félre dugásra törekszik ?

2016. szept. 11. 22:40
 1/10 Dreamer88 ***** válasza:
90%

Szép hozzáállás mondhatom :D

A legtöbb csaj ilyenkor csak jól akarja érezni magát a barátnőivel.

Ha nem bízol benne annyira hogy ne merd pasik közé engedni mert félsz hogy megcsal, akkor hosszú távon ez a féltékenység csak megmérgezi a kapcsolatot.


Ha meg nem marad hűséges (és kiderül) akkor eleve nincs értelme tovább együtt maradni.

2016. szept. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
78%

Is-is. Ez a lányfüggő. Épp ezért kell minél jobban ismerni a lányt. És csak akkor kapcsolatba kezdeni, ha komolyan is gondoljátok. (ő is nemcsak te) És nem elhinni, hogy majd kialakul a szerelem, ha mégse szeret.


Igazából tök mindegy mit mondasz.

Ha nem engeded el, úgy is talál alkalmat, ha viszket a pöcke. Nem őrizheted a nap 24 órájában és még a zsarnok is vagy!

Ha elengeded, akkor meg vagy megcsal vagy nem. Érdemes kapcsolat terén jól keverni a lapokat, hogy eszébe ne jusson megcsalni.

2016. szept. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Hogy igen,mert nem vagyok az apad.
2016. szept. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A legböszmébb Feri ***** válasza:
86%

Azt mondanám neki, hogy nem a tulajdonom, oda megy szabad akaratából, ahová akar. meg hogy szeretem, és érezze jól magát.

Hogy a félredugásra törekszik-e? Nézd, parancsra nem lehet szeretni. Ha én nem vagyok neki elég jó, dugjon arra, amerre neki jólesik. Szabad akaratából van velem, és én is szabad akaratomból vagyok vele.

2016. szept. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Te szeretnél olyat barátnőt, aki csak azért nem csal meg, mert nem engeded bulizni? :D
2016. szept. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Hát ez nekem is furcsa, hogy mégis miért kérdezné meg egy felnőtt ember egy másik felnőtt embertől, hogy elmehet-e bulizni? Nem a tulajdonod, nem kéne engedélyt kérnie semmire. De ha már kér, akkor neked azt kéne mondanod, hogy "igen, érezd jól magad!" Ennyi. Gondolom te is szoktál a barátaiddal találkozni anélkül, hogy ő ott lenne. Neki is joga van ehhez. Sőt, az lenne a furcsa, ha nem tenné, és össze lennétek nőve a nap 24 órájában!
2016. szept. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2%
Az a jó válasz, hogy menj! (A haveroktól másnapra úgyis megtudom, hogy kivel fog a buliban kavarni, de a biztonság és az egészségi állapotom megőrzésének kedvéért addig sem nyúlok hozzá. Nehogy valami "bacit" elkapjak tőle.)
2016. szept. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Nőként azt mondom, hogy valószínűbb, hogy egy olyan önbizalomtalan idióta megcsal aki ilyet megkérdez. Miért gondolod, hogy megkérdezi?


- Holnap nem érek rá, mert bulizni megyek 8-tól Katival meg Pirivel.


Én ezt mondanám. Ha akarsz, jössz, ha nem akarsz, maradsz. Te is minden sörözés előtt engedélyt kérsz? Ai pedig rögtön azt hinné, hogy megcsalom, és nem tudok ellenállni, azt kapásból otthagynám.

2016. szept. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Csak 1 választásod van:


Ha megbízol benne akkor elengeded ,ha meg nem bízol benne akkor engedd el mihamarabb!

2016. szept. 12. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem szeretem a bulizos csajokat.Láttam eleget belőlük úgyhogy passzolom.Nem kell bui ahhoz hogy jól érezze magát valaki....
2016. szept. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!