Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok, ti ezt jo neven vennetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ti ezt jo neven vennetek?

Figyelt kérdés

Minden reggel latok egy lanyt (szerintem o is engem), de nem szoltunk soha egymashoz, mert mindig elore nezve ment.


Par napja egesz veletlenul ratalaltam a nagy kozossegin, es a fenykepeibol latva van egy kozos hobbink, ami kezdesnek szerintem nem lenne rosz.


Lanyok, ha titeket jelolne valaki, akit minden nap lattok, de nem vagytok koszonoviszonyba, hogyan fogadnatok? Visszajelolnetek?



2016. szept. 12. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért ne?!
2016. szept. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha en lennek a lany, jobban orulnek, ha eloben leszolitana eloszor. Igy bejelolni eleg creepy, az jonna le, hogy kutakodott es ilyenek utan inkabb probalnam elkerulni.

21/L

2016. szept. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én is úgy vagyok vele, jobban örülnék ha szóban kezdeményezne, nem sunyi módon kilesett face adatlappal.

már mínuszal indulna, hogy nem tökös a srác.

2016. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Vissajelölném, nincs abban semmi.

Az erős túlzás, hogy jó néven venném, de egyáltalán nem kikötés nálam, hogy csakis élőben szabad kezdeményezni.

2016. szept. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem kutakodtam, hanem egy fenykepen lattam, amin o is rajta volt, de vegulis majdnem ugyanaz.

Mentsegemre szoljon, hogy elegge introvertalt vagyok, meg szemkontaktust sem kereste, tehat nem fogadja a koszonesem sem.

2016. szept. 12. 21:33
 6/11 anonim ***** válasza:
mi az a közös hobbi? nem lehetne valahogy élőben felhívni rá a figyelmét és szóba elegyedni?
2016. szept. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Miért ne?

Csak utánna jól is esne ha oda jönne hozzám

2016. szept. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jelold be! Ne felj kezdemenyezni! Eloben is odamehetsz hozza. A nyiltabb emberek mindenkit visszajelolnek.

N

2016. szept. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Élőben tedd meg,úgy te is ő is könnyebben eldöntitek elsőre bejöttök-e egymásnak,fb mit érsz el vele,ha ráírsz,én azt gondolnám,h itt tudsz írni,de élőben nem mersz leszólítani.Egy lány.
2016. szept. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Én nem. Biztos lehetsz benne, hogy inkább kerülök, minthogy még egyszer beléd fussak, szerintem ez nagyon zaklató viselkedés. "Szia, minden nap látlak a buszon (vagy valahol), és kinyomoztam ki vagy, képzeld, én is szeretek fuvolázni" lol??? Engem a frász kerülgetne.
2016. szept. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!