Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiu aki folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki folyton fogdos mit tegyek? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

ugye van ez a fiu tavaly ev vege fele kezdte ezt a fogdosast a fenekemet es a melleimet fogdossa de nem durvan csak epp hogy hozza er de most az osztaly fonok mellem ultette es folyton fogdossa a fenekem es mikor ra nezek es mondom hogy hadja abba akkor vagy elkezd rohogni vagy azt kerdezi hogy mi van egyebkent jol el vagyok vele szoktunk beszelgetni de oran is ugye most hogy mellettem ul de sokszor felidegesit azzal hogy kotoszkodik pl elveszi a fuzetem elkezdi dobalni es ugy akkor a baratai is elkezdik dobalni de ha ra szolok hogy mostmar tenyleg fejezze be akkor befejezi.

Szerintetek mit akar?



2016. szept. 13. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Az év rejtélye. :DDD
2016. szept. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
az oviban úgy udvaroltunk a lányoknak, hogy aki tetszett, annak meghúztuk a haját. aztán később fejlődött a technikánk. kinek jobban, kinek kevésbé...
2016. szept. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A "Tini párkapcsolatok" kategória, illetve az "Emberek" kategória odébb van.
2016. szept. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első körben szólsz az osztályfőnöknek hogy ültesse el és állítsa le ,mert zaklat. Ha nem tesz semmit a tanár,szólsz otthoniaknak és feljelentitek szexuális zaklatásért a gyereket. Miután a rendőrök kicsit elbeszélgettek vele négyszemközt,hidd el rád se mer nézni nemhogy megfogdosni.
2016. szept. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En ket felszolitas utan harmadjara szimplan tokon rugnam.Tobbet nem fogdosna.
2016. szept. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy b_sznám fejbe a helyedben, hogy azt sem tudná merre van észak.
2016. szept. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19%
Pippants le szünetben és akkor óra alatt nyugiban lesz.
2016. szept. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fogdosd te is őt, hátha rájön, milyen bunkó dolog ez!
2016. szept. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!