Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az normális egy párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális egy párkapcsolatban, hogy a párom folyton ott lent fogdos, mintha mindig valami késztetést érezne?

Figyelt kérdés
Már igazán kezdem unni, mert mást nem csinál, csak azt.

2015. aug. 14. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%

Igen, normális, hogy a párod kíván téged!!


Ha meg téged zavar hogy fogdos, akkor szólj neki, hogy idegesít! De vigyázz, ez a visszájára is elsülhet, hogy pl. azt is leveheti, hogy te őt nem kívánod és nem tetszik neked az ő érintése!


Szervezzetek programokat, hogy ne csak azt akarja csinálni.

2015. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értem köszi, de sajnos alig lehet leállítani. Folyton csikizni akar ott. Néha néha elmegyek, de minden nap már idegesítő. Beszélni nem merek vele erről, mert félek rosszul venné le. Már jó ideje együtt élünk.
2015. aug. 14. 21:30
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Néma gyereknek anyja se érti a szavát. Ha tényleg szereted a párodat, akkor miért nem mersz vele őszinte lenni? Vagy az őszinteség szerinted nem tartozik a kapcsolathoz, hogy tudjatok mindig mindenről nyíltan beszélgetni?
2015. aug. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ui: egy hosszú párkapcsolat titka az ŐSZINTE ÉS NYÍLT KOMMUNIKÁCIÓ!!!
2015. aug. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Nálam ugyan ez a helyzet ha csak kettesben vagyunk a párommal folyton fogdos és tényleg nagyon zavaró tud lenni. Szexuális téren teljes mértékben egészségesnek gondolom magam kívánom a szexet őt is kívánom de az hogy egy filmet nem lehet úgy megnézni hogy ne a bugyimban turkáljon közben. Sőt van úgy hogy mikor ott vannak a haverjai és mondjuk tél van hideg mi egy takarót szoktunk magunkra húzni hát akkor is rögtön kezd nyúlkálni rémes. Szerintem próbálj vele beszélni hogy ez neked zavaró. Ha jól elmagyarázod neki hogy egyébként kívánod de nem szereted hogy mindig ezt csinálja szerintem meg fogja érteni.
2015. aug. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Kettesben engem is piszkál a párom, nekem főleg a cicimet. Utálom, ha minden átmenet nélkül a bimbókat tekergeti, mert nekem nem izgató csak viszket tőle. Mondtam neki százszor, mutattam is, hogy piszkálja akkor máshogy esetleg ahogy nekem kellemesebb, de elereszti a füle mellett. Biztosan normális, mert a barátnőim is ezt mesélik a pasijukról, hogy vagy alul vagy a cicijüket mindig fogdossa. Idegesítő, főleg, ha aludni akarok mondjuk vagy csak úgy lenni és ott molesztálja (főleg ha túl is vagyunk 2-3 meneten és még akkor se hagy megnyugodni) de kezdem megszokni, mert az előző pasim is ilyen volt, úgy látszik ez náluk ilyen kényszer.
2015. aug. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A bimbókat nekem is tekergeti és bizonyos időközönként nagyon érzékenyek. Olyan érzés, mintha "le akarná szerelni". Meg az a mániája, hogy úgy gyúrja, mintha cipó lenne.
2015. aug. 15. 09:21
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Jajjmá nem igaz,hogy nem tudsz rászólni,ez egy tök bunkó viselkedés.Az egy dolog,hogy kíván,de nincs tekintettel rád,fingja nincs róla,hogy ez neked jól esik-e de valószínű nem is érdekli.Mondd meg neki,hogy ez neked kifejezetten rossz,ha akkor sem hagyja abba,akkor emberileg leszerepelt,mert nem vagy fontos neki,egyedűl csak magára figyel.
2015. aug. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
1# Így kell kimutatni,hogy kívánsz valakit? Mert 1x 2x elmegy,de folyamatosan sztem ez nem normális viselkedés.1000 módja van,hogy kifejezze az ember a vágyait,aki ezt a módszert választja mindig az vagy bukó,vagy valami kis fiatal suhanc.
2015. aug. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is csinálta a párom a kapcsolatunk elején, miután össze költöztünk. Akkor állt le mikor az öccse nálunk aludt és miközben én éppen reggelit próbáltam készíteni, elkezdett fogdosni, benyúlt a bugyimba is. Miután elmentem vettük észre, hogy a 17 éves öccse az ajtóban állt. Azóta csak nagyon ritkán csinálja :D és akkor is úgy, hogy előtte meggyőződik arról, nincs senki aki láthatna.
2015. aug. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!