Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi ott alszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi ott alszik a csajánál (vagy fordítva) akkor zuhanyozzon, fürödjön vagy ne? Mert szerintem ha nem fürdik akkor cink ha meg fürdik akkor szentem az is egy kicsit, nem?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 20:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Hát együtt zuhanyozni a legjobb :D
2010. ápr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mitől is cinkes tisztának lenni?Hogy fogy a víz,vagy mert törölközőt kell kérni??Érdekes probléma:-))
2010. ápr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az lett volna a megdöbbentő és furcsa, ha nem akar fürdeni/tusolni. Teljesen normális, megszokott dolog, a napi higiénia része a fürdés.
2010. ápr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Alap,hogy fürödjön.
2010. ápr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
kk,mert már sok ilyet láttam és hallottam ,hogy a pali fel ment a csajához és akkor 2 napig.....tudjátok,szentem is kell a higénia hisz a csaj is jobban oda bújik egy tiszta fiúhoz
2010. ápr. 22. 20:31
 6/15 anonim ***** válasza:

Egyáltalán semmi furcsa nincs abban, hogy egymásnál fürdünk vagy zuhanyzunk. Jobb, mintha büdösen meg izzadtan lennénk csak azért, mert cikinek találjuk a másiknál való fürdést.

Az én barátom is szokott itt zuhanyozni, van itt direkt neki saját férfi tusfürdője, mert nálunk nem lakik férfi. Ha meg én megyek hozzá, viszem a hablabdámat és azzal zuhanyzok.:D

20/L

2010. ápr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
ha még nem túl (vagy egyáltalán nem) rendszeres az ott alvás, akkor mondjuk nem valószínű hogy már vannak ott saját cuccai, de akkor kér kölcsön egy törcsit és letusol, szerintem ez se cink. ha meg már többször aludt ott, és ezt így rendszeresítették hogy ha egymásnál vannak nem zuhanyoznak, hát az elég gusztustalan.
2010. ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De ha pl:nálam alszik a csajom és mondjuk nem akar le zuhanyozni akkor nem állíthatok oda elő és mondhatom neki ,hogy: b+ zuhanyozz már le mert büdös vagy
2010. ápr. 22. 21:05
 9/15 anonim ***** válasza:
Miért ne mondhatnád neki, hogy fürödjön le?
2010. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
az nem cink?
2010. ápr. 22. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!