Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez megalazo volt bármilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megalazo volt bármilyen szinten is?

Figyelt kérdés

Tegnap átmentem a pasimhoz. Viszonylag friss kapcsolat, egy honapos. Mikor oda értem, mondta, hogy betegnek érzi magát, hányingere van... Az ölemben feküdt, aludt... majd mondtam, hogy el megyek a boltba veszek neki levest meg teát is (emlitette, hogy még enné, inna) szóval kiszolgaltam, majd hajnali egykor haza mentem mivel másnap korán kelt a melóba.


Írtam neki egy smst, hogy hogyan érzi magát, de nem reagált. ..


Ciki, hogy így gondoskodtam róla? Ti mit gondolnatok erről a sziturol?


24-26 évesek vagyunk


2016. szept. 13. 22:48
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nem, nem ciki.
2016. szept. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos vagy nem mindenki csinálná meg 20év után sem!
2016. szept. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég fájdalmasnak érezném ha ciki lenne a párom számára az, hogy gondoskodjon rólam.. viszont az, hogy nem reagált kicsit bunkó.
2016. szept. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem ciki. Ez egy sima baráti kapcsolatba is belefér, nemhogy párkapcsolatba. Legyen az akármilyen friss.
2016. szept. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos tőled, aki ezt cikinek érzi azt sajnálom ha a férfiassága egy kis gondoskodástól elszáll :D
2016. szept. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!